Telefonų diskusijos

Forumai

 1. Bendros diskusijos

  Šiame forume vyksta bendros diskusijos apie išmaniuosius telefonus - geriausių ir blogiausių telefonų rinkimai, telefonų priedų aptarimai ir pan. Šis forumas skirtas tik bendriems dalykams aptarti ir diskutuoti.

  463
  pranešimai(-ų)
 2. Android diskusijos

  „Google“ sukurta ir nuolat plėtojama „Android“ operacinė yra viena populiariausių sistemų, kuri naudojama mobiliuose telefonuose. Šis forumas skirtas diskusijoms apie šios operacinės sistemos atsinaujinimus, pasikeitimus, privalumus ir trūkumus. Pasidalinkite savo mintimis apie „Android“.

  33
  pranešimai(-ų)
 3. iOS diskusijos

  „Apple“ savo išmaniesiems telefonams naudoja savo kurtą operacinę sistemą „iOS“. Taigi, šis forumas skirtas visiems „Apple iPhone“ turėtojams. Pasidalinkite patarimais kaip optimizuoti operacinės sistemos veikimą, kaip išvengti vienos ar kitos problemos, aptarinėkite atnaujinimus ir pasikeitimus.

  31
  pranešimai(-ų)
 4. Telefonų programėlės

  Naudojatės Windows, iOS ar Android išmaniaisiais telefonais ir turite ne vieną šaunią programėlę, o galbūt ieškote kažkokios specifinės? Šiame forume vyksta diskusijos apie įvairių platformų aplikacijas - naudingos, populiarios ir kita.

  80
  pranešimai(-ų)
 5. Ryšio operatoriai

  Didžiausi Lietuvoje gyvuojantys mobiliojo ryšio operatoriai - „Tele2“, „Omnitel“ ir „Bitė“. Šiame forume vyksta diskusijos apie naujausius operatorių planus ir specialius pasiūlymus. Pasidalinkite savo nuomone apie Lietuvos ryšio operatorius su kitais nariais, o taip pat gal rasite ir Jūsų ieškoto atsakymo apie jų paslaugas.

  81
  pranešimai(-ų)
 6. Telefonų rinkos naujienos

  Rinkoje pasirodė naujos kartos išmaniųjų telefonų procesorius? Pasirodė populiariausių, galingiausių ar prasčiausių telefonų reitingai? Šis forumas skirtas aptarti bendras naujienas, kurios vienija visus išmaniuosius telefonus. Konkretaus modelio ar kompanijos naujienų aptarimai vyksta tam skirtuose gamintojų forumuose!

  52
  pranešimai(-ų)