Telefonų meistrams

Forumai

 1. Telefonų ROM/MODS

  Šis forumas skirtas tiems, kurie nėra patenkinti savo išmaniojo telefono operacinės sistemos ar vartotojo aplinkos sąsaja. Turite kuo pasidalinti ar galbūt ieškote kuo pakeisti standartinę operacinę sistemą? Šis forumas skirtas būtent tam! Prieš publikuojant naujas temas - susipažinkite su šio forumo taisyklėmis.

  6
  pranešimai(-ų)
 2. Problemos ir patarimai

  Naudojatės išmaniuoju telefonu, tačiau susiduriate su problemomis, kurių niekaip nepavyksta išspręsti? O gal žinote būdus kaip išvengti vienos ar kitos problemos? Šis forumas skirtas tam, jog Jūsų problemos būtų išspręstos arba naudingi patarimai padėtų to išvengti.

  44
  pranešimai(-ų)
 3. Pamokos ir gidai

  Turite naudingos informacijos išmaniųjų telefonų naudotojams? Žinote ne vieną gudrybę, kurią galima atlikti su tam tikru išmaniuoju telefonu? Pasidalinkite savo žiniomis su kitais!

  54
  pranešimai(-ų)
 4. Telefonų apžvalgos

  Telefonai.eu nuo pat projekto starto savo lankytojams pateikė pačių įvairiausių išmaniųjų telefonų apžvalgas. Šiame forume mūsų komanda pateiks naujausius savo vertinimus apie tam tikrus išmaniuosius telefonus. Norite prisijungti prie apžvalgininkų? Spauskite ČIA.

  81
  pranešimai(-ų)