Jump to content

Android

Forumai

 1. Asus telefonai

  Asus yra gerai žinoma dėl savo kuriamų kompiuterių, kompiuterinių dalių ar išmaniųjų telefonų. Patys įvairiausi Asus telefonai aptariami būtent šiame forume.

  24
  pranešimai(-ų)
 2. HTC telefonai

  Šiame forume diskutuojame apie naujausius, populiariausius ar Jūsų turimus HTC telefonus - apžvelkime jų privalumus, trūkumus ar kita.

  27
  pranešimai(-ų)
 3. Huawei telefonai

  Kinijoje itin populiarūs Huawei telefonai yra paplitę ir visame pasaulyje. Šiame forume aptariami naujausi, galingiausi ar populiariausi Huawei telefonai.

  72
  pranešimai(-ų)
 4. LG telefonai

  Šiame forume aptariami naujausi, populiariausi ar dar tik planuojami pristatyti LG telefonai. Pasidalinkite savo mintimis ar patirtimi apie šiuos telefonus bei jų privalumus ar trūkumus.

  32
  pranešimai(-ų)
 5. Lenovo telefonai

  Šiame forume diskutuojame apie planuojamus pristatyti ar jau išleistus Lenovo telefonus - Jūsų mintis apie įrenginius, vertinimai ar patirtis jais naudojantis.

  31
  pranešimai(-ų)
 6. Meizu telefonai

  Šiame forume aptariami Meizu telefonai, kurie jau išleisti ar kompanija dar tik planuoja juos išleisti - vertinimai, komentarai ar griežta kritika apie Meizu telefonus.

  47
  pranešimai(-ų)
 7. Nokia telefonai

  Šis forumas skirtas naujausių, populiariausių Nokia telefonų aptarimui. Pasidalinkite savo mintimis ar patirtimi apie šiuos telefonus bei jų privalumus ar trūkumus.

  54
  pranešimai(-ų)
 8. OnePlus telefonai

  Šis forumas skirtas diskusijoms apie naujausius „flagmanų žudikus“ - ar tikrai OnePlus telefonai tokie geri kaip apie juos kalbama?

  107
  pranešimai(-ų)
 9. Samsung telefonai

  Šiame forume aptariami naujausi, populiariausi ar tiesiog Jūsų turimi Samsung telefonai bei jų privalumai ir trukūmai.

  154
  pranešimai(-ų)
 10. Sony telefonai

  Šiame forume aptariami naujausi, populiariausi ar dar tik planuojami pristatyti Sony išmanieji telefonai. Pasidalinkite savo mintimis ar patirtimi apie šiuos telefonus bei jų privalumus ar trūkumus.

  33
  pranešimai(-ų)
 11. Xiaomi telefonai

  Šiame forume aptariami naujausi, populiariausi ar Jūsų turimi Xiaomi telefonai - jų privalumai, trūkumai ir kita.

  86
  pranešimai(-ų)
 12. Kiti Android telefonai

  Šiame forume vyksta apie kitų gamintojų Android išmaniuosius telefonus - Doogee, OPPO, Just 5 ir daugelis kitų.

  265
  pranešimai(-ų)
 13. Android OS diskusijos

  Šis forumas skirtas diskusijoms apie šios operacinės sistemos atsinaujinimus, pasikeitimus, privalumus ir trūkumus. Pasidalinkite savo mintimis apie „Android“.

  33
  pranešimai(-ų)
×