Išmanieji telefonai

Forumai

 1. Apple telefonai

  Vieni populiariausių pasaulyje - Apple telefonai. JAV įsikūrusi bendrovė jau beveik dešimt metų kuria išmaniuosius telefonus su iOS operacine sistema. iPhone telefonai nuolatos yra vertinami kai vieni geriausių išmaniųjų telefonų, o gamintojas kasmet pristato vis naujesnį iPhone modelį. Šiame forume aptariami naujausi, geriausi, populiariausi ar Jūsų turime Apple telefonai.

  145
  pranešimai(-ų)
 2. Asus telefonai

  Taivane įsikūrusi IT įrangos gamintoja Asus yra gerai žinoma dėl savo kuriamų kompiuterių, kompiuterinių dalių ar išmaniųjų telefonų. Patys įvairiausi Asus telefonai aptariami būtent šiame forume. Diskutuojame apie planuojamus pristatyti ar jau išleistus Asus telefonus - Jūsų mintis apie įrenginius, vertinimai ar patirtis jais naudojantis. Sužinokite kurie Asus telefonai yra geriausiai vertinami vartotojai, ką kompanija ketina pristatyti artimiausiu metu ir kita.

  25
  pranešimai(-ų)
 3. HTC telefonai

  Taivane gaminami HTC telefonai šiuo metu išgyvena ne pačius geriausius laikus. Kompanijos kūriami įrenginiai sulaukia vis mažiau dėmesio, tačiau kompanija siekia atgauti prarastas pozicijas. Šiame forume diskutuojame apie naujausius, populiariausius ar Jūsų turimus HTC telefonus - apžvelkime jų privalumus, trūkumus ar kita.

  27
  pranešimai(-ų)
 4. Huawei telefonai

  Kinijoje itin populiarūs Huawei telefonai yra paplitę ir visame pasaulyje. Huawei yra trečia pagal populiarumą išmaniųjų telefonų gamintoja bei kasmet pristato net po kelis itin aukštos klasės įrenginius. Šiame forume aptariami naujausi, galingiausi ar populiariausi Huawei telefonai. Pasidalinkite savo mintimis ar patirtimi apie šiuos telefonus bei jų privalumus ar trūkumus.

  74
  pranešimai(-ų)
 5. LG telefonai

  Kompanija LG Electronics gerai žinoma dėl savo gaminamų televizorių, vaizduoklių bei žinoma išmaniųjų telefonų. Šiame forume aptariami naujausi, populiariausi ar dar tik planuojami pristatyti LG telefonai. Pasidalinkite savo mintimis ar patirtimi apie šiuos telefonus bei jų privalumus ar trūkumus.

  22
  pranešimai(-ų)
 6. Lenovo telefonai

  Lenovo telefonai visame pasaulyje yra gerai žinomi kaip nebrangūs ir kokybiški išmanieji telefonai. Šiame forume diskutuojame apie planuojamus pristatyti ar jau išleistus Lenovo telefonus - Jūsų mintis apie įrenginius, vertinimai ar patirtis jais naudojantis. Sužinokite kurie Lenovo telefonai yra geriausiai vertinami vartotojai, ką kompanija ketina pristatyti artimiausiu metu ir kita.

  29
  pranešimai(-ų)
 7. Meizu telefonai

  Meizu telefonai išsiskiria savo dizainu ir žema kaina, kurią siūlo šis Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojas. Meizu kasmet pagamina nemažai itin populiarių vidutinės klasės išmaniųjų telefonų ir kasmet išleidžia bent vieną itin aukštos klasės įrenginį. Šiame forume aptariami Meizu telefonai, kurie jau išleisti ar kompanija dar tik planuoja juos išleisti - vertinimai, komentarai ar griežta kritika apie Meizu telefonus.

  45
  pranešimai(-ų)
 8. Nokia telefonai

  1865 metais įkurta Suomijos telekomunikacijų bendrovė sugrįžta ir vėl kuria naujus telefonus. Nokia telefonai yra gerai žinomi visame pasaulyje, o šis forumas skirtas naujausių, populiariausių Nokia telefonų aptarimui. Pasidalinkite savo mintimis ar patirtimi apie šiuos telefonus bei jų privalumus ar trūkumus.

  53
  pranešimai(-ų)
 9. OnePlus telefonai

  Prieš keletą metų į išmaniųjų telefonų rinką žengęs Kinijos startuolis OnePlus dabar yra gerai žinomas ne vienam išmaniųjų telefonų fanatui. Šis forumas skirtas diskusijoms apie naujausius „flagmanų žudikus“ - ar tikrai OnePlus telefonai tokie geri kaip apie juos kalbama? Pasidalinkite savo mintimis ar patirtimi apie šiuos telefonus bei jų privalumus ar trūkumus.

  40
  pranešimai(-ų)
 10. Samsung telefonai

  Samsung telefonai yra populiariausi išmanieji įrenginiai pasaulyje, o pati kompanija gali pasigirti kaip ilgametė Android telefonų rinkos lyderė. Pietų Korėjos gamintojas yra pristatęs ne vieną itin aukštos klasės Galaxy S serijos išmanųjį telefoną, o kiek pigesnių telefonų ieškantiems siūlo Galaxy A ar kitos serijos įrenginius. Šiame forume aptariami naujausi, populiariausi ar tiesiog Jūsų turimi Samsung telefonai bei jų privalumai ir trukūmai.

  138
  pranešimai(-ų)
 11. Sony telefonai

  Tikriausiai visi žino vieną populiariausių gamintojų visame pasaulyje Sony, kurie kuria ir išmaniuosius telefonus. Sony telefonai dažnai sulaukia kritikos, tačiau ar ji tikrai yra teisinga? Šiame forume aptariami naujausi, populiariausi ar dar tik planuojami pristatyti Sony išmanieji telefonai. Pasidalinkite savo mintimis ar patirtimi apie šiuos telefonus bei jų privalumus ar trūkumus.

  24
  pranešimai(-ų)
 12. Xiaomi telefonai

  Xiaomi telefonai tampa vis populiaresni ne tik Azijos, tačiau ir viso pasaulio telefonų rinkoje. 2010 metai susikūrusi kompanija jau dabar yra tarp dešimties populiariausių išmaniųjų telefonų gamintojų ir gerai žinoma dėl tokių išmaniųjų telefonų kaip Xiaomi Mi5, Xiaomi Redmi Note 3, Xiaomi Mi5s ar Xiaomi Mi Max. Šiame forume aptariami naujausi, populiariausi ar Jūsų turimi Xiaomi telefonai - jų privalumai, trūkumai ir kita.

  76
  pranešimai(-ų)
 13. Įvairūs telefonai

  Pasaulyje išmaniųjų telefonų gamintojų yra ne viena dešimtis, tačiau ne visi jie yra itin populiarūs ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje. Šiame forume diskutuojame apie mažiau žinomus ar ne tokius populiarius mobiliuosius telefonus.

  272
  pranešimai(-ų)