Telefonų programėlės

Naudojatės Windows, iOS ar Android išmaniaisiais telefonais ir turite ne vieną šaunią programėlę, o galbūt ieškote kažkokios specifinės? Šiame forume vyksta diskusijos apie įvairių platformų aplikacijas - naudingos, populiarios ir kita.

Forumai

 1. Android programėlės

  Kiekvienos mobilios operacinės sistemos neatsiejama dalis - aplikacijos (ang. applications). Šiame forume dalinamės, aptarinėjame, renkame geriausias ir blogiausias „Android“ operacinės sistemos programėles. Raskite Jums reikalingą arba pasidalinkite aplikacija, kuri Jums pravertė ne vieną kartą!

  77
  pranešimai(-ų)
 2. iOS programėlės

  Kiekvienos mobilios operacinės sistemos neatsiejama dalis - aplikacijos (ang. applications). Šiame forume dalinamės, aptarinėjame, renkame geriausias ir blogiausias „iOS“ operacinės sistemos programėles. Raskite Jums reikalingą arba pasidalinkite aplikacija, kuri Jums pravertė ne vieną kartą!

  3
  pranešimai(-ų)
 3. Windows programėlės

  Kiekvienos mobilios operacinės sistemos neatsiejama dalis - aplikacijos (ang. applications). Šiame forume dalinamės, aptarinėjame, renkame geriausias ir blogiausias „Windows Mobile“ operacinės sistemos programėles. Raskite Jums reikalingą arba pasidalinkite aplikacija, kuri Jums pravertė ne vieną kartą!

  • Pranešimų nėra