Apie mus

Telefonai.eu startavo dar 2015 metais ir tuomet tai buvo projektas, kurio tikslas – pateikti informaciją apie Kinijoje pagamintus išmaniuosius telefonus. Anuomet, Lietuvoje dar nebuvo pardavinėjami „Xiaomi“ produktai, o „OnePlus“ dar tik žengė pirmuosius žingsnius technologijų rinkoje. 2015 metais telefonus dar gamino ir LG, o „Meizu“ buvo arti savo piko, kurį pasiekė su „Meizu M2 Note“ modeliu.

Kiek vėliau, šis projektas virto bendruomenės forumu, kuris, deja, tačiau nesulaukė planuoto populiarumo ir palaipsniui prarado didžiąją dalį lankytojų. Tačiau 2018 metus Telefonai.eu pradėjo sugrįždami ten, nuo ko viskas ir prasidėjo – naujienų portalo. Tais metais mes pateikdavome naujienas apie įvairiausius išmaniuosius telefonus – nuo naujienų ir apžvalgų apie „Samsung“ produktus, iki itin pigių įrenginių, kuriuos žmonės perka iš „Aliexpress“ ar kitų internetinių parduotuvių.

Tai buvo sėkmingas sugrįžimas, kuris tęsiasi iki šiol. Tiesa, per pastaruosius penkerius metus, Telefonai.eu tapo ne tik išmaniųjų telefonų portalu, bet ir visos elektronikos. Mažėjant susidomėjimu naujais telefonais, atsirado susidomėjimas kitokia elektronika – išmanieji laikrodžiai, belaidžiai ausinukai, robotai siurbliai ir pan. Daugelis mūsų komandos narių yra technologijų entuziastai, todėl ši transformacija buvo priimta kaip natūralus procesas.

Šiandien – Telefonai.eu tai ne tik išmaniųjų telefonų ar kitos smulkios elektronikos portalas. Mes kasdien stengiamės pateikti įvairiausią informaciją ne tik apie įvairius išmaniuosius produktus, tokius kaip telefonai, ausinukai, laikrodžiai, siurbliai, bet tuo pačiu dalinamės ir naujienomis, patarimais iš įvairiausių kitų sričių – ar tai būtų socialiniai tinklai, ar automobilių rinka, ar kitokie pranešimai, susiję su technologijomis, inovacijomis ir pan.

Nors per tiek metų keitėsi daug dalykų, tačiau iki šios dienos mūsų tikslas išlieka tas pats – pateikti skaitytojus dominančią informaciją, papasakoti apie naujoves iš technologijų pasaulio ir pasiūlyti kiek įmanoma daugiau įvairiausių apžvalgų, patarimų ar kitos naudingos informacijos, kuri padėtų ne tik renkantis naują įrenginį, bet būtų naudinga ir kasdieniame gyvenime.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas