Antradienis, gruodžio 11, 2018

Telefonai.eu – išmaniųjų telefonų projektas, kuris pirmąsyk eteryje pasirodė 2015 metais. Nuo pat pirmos projekto starto dienos tikslas buvo supažindinti lietuviškąją auditoriją su Kinijoje gaminamais ir mažiau žinomais gamintojais. Telefonai.eu pateikdavo naujienas bei apžvalgas apie tokius gamintojus kaip „Xiaomi“, „Meizu“, „UMi“, „Doogee“ ir dar daugybę kitų.

Kiek vėliau, šis projektas buvo perdarytas į bendruomenę, kuri, deja, tačiau nesulaukė planuoto populiarumo ir palaipsniui prarado didžiąją dalį lankytojų. Tačiau 2018 metus Telefonai.eu pradeda sugrįždami ir tikimės, jog sėkmingai. Kaip ir anksčiau, stengsimės, kad telefonų naujienos ir telefonų apžvalgos būtų pateikiamos kuo objektyvesnės, įdomesnės ir žinoma informatyvesnės. Tikimės, kad mūsų siūlomas turinys bus įdomus ne tik tiems, kurie domisi kiniškais išmaniaisiais telefonais, tačiau ir populiariųjų gamintojų modeliais.

Telefonai.eu Jums pateiks naujienas ir apie „Samsung“, „Apple iPhone“ ir kitus populiariausius išmaniuosius telefonus. Taip pat dabar siūlome ir naują rubriką, kuri vadinasi „Nuomonės“. Čia Jūs galėsite rasti mūsų lankytojų tekstus apie jų išbandytus telefonus ar kitus prietaisus, kurie yra susiję su telefonais. Jeigu norite pasidalinti savo nuomone – galite pasinaudoti kontaktų forma ir mes suteiksime Jums galimybę publikuoti savo mintis!

Projekto tikslai

Atėjus naujiems metams – dauguma išsikelia sau tikslus. Tokius tikslus sau išsikėlė ir Telefonai.eu. Nors naujame mūsų portale nebeliko informacijos bei apžvalgų, kurios buvo parašytos per 2015-2017 metus, tačiau tai pasistengsime kompensuoti nauju turiniu bei nauja įdomia informacija. Taigi, 2018 metų Telefonai.eu planai atrodo taip:

  • Pristatyti bent 50 išmaniųjų telefonų tekstines apžvalgas;
  • Pristatyti bent 10 vaizdo reportažų su apžvalgomis;
  • Visus metus, kiekvieną dieną, pateikti bent po keletą naujienų iš itin plačios telefonų rinkos;
  • Apsilankyti ir informatyviai apšviesti lankytojus apie vieną didžiausių mobiliųjų technologijų parodą „Mobile World Congress“;
  • Padovanoti bent keletą išmaniųjų telefonų ištikimiausiems projekto lankytojams ar komentatoriams;
  • Surinkti 10 tūkst. sekėjų armiją savo „Facebook“ paskyroje.

Telefonai.eu kolektyvas tikisi, jog šie metai bus sėkmingi mums, o taip pat jie bus naudingi ir Jums, nes galėsite stebėti visas naujienas iš išmaniųjų telefonų pasaulio vienoje vietoje. Turite mums pasiūlymų ar pastebėjote netikslumų? Visuomet galite su mumis susisiekti pasinaudoję kontaktų forma ir mes būtinai Jums atsakysime!