Ieškantiems pigių ir kokybiškų ausinukų: nepraleiskite progos įsigyti „Haylou“ produktą su 49 proc. nuolaida

Pastaruoju metu internete galima rasti daugybę įvairiausių nebrangių belaidžių ausinukų, tačiau tikriausiai nieko nenustebins, jog geriausius pasiūlymus visuomet turi „Xiaomi“. Jeigu kada ieškojote nebrangaus panašaus tipo produkto– galimai jau žinote apie „Haylou“.

Dabar, internetinėje parduotuvėje „Tomtop“, puiki proga įsigyti „Haylou GT1 Pro“, kurių kaina siekia vos 15,53 euro. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Vertėtų atkreipti dėmesį, jog produktų kiekis yra labai ribotas, todėl ieškantiems naujų ausinukų – rekomenduojame nedelsti ir įsigyti jau dabar. Pardavėjas taip pat siūlo ir nemokamą siuntimą, todėl paskubėkite ir įsigykite jau šiandien.

Šie belaidžiai ausinukai pasižymi ganėtinai šablonišku dizainu. Patys ausinukai ganėtinai nedideli, tačiau labai patogūs, o įkrovimo dėžutė – stačiakampio formos su dailiai užapvalintais kampais. Verta paminėti ir tai, jog dėžutė turi ir LED indikatorius, kurie leis Jums nesudėtinai stebėti kiek baterijos dar likę.

„Xiaomi Haylou GT1 Pro“ belaidės ausinės veikia su penktos kartos „Bluetooth“ technologija kas užtikrins Jums stabilų ir sklandų signalą, o tai leis Jums mėgautis Jūsų mėgstama muzika. Verta paminėti ir tai, jog maksimalus galimas atstumas nuo susieto įrenginio – net 10 metrų. Tai leis Jums laisvai judėti be savo telefono namuose ar ofise.

Pats gamintojas pažymi net 9 šių belaidžių ausinukų privalumus. Kaip jau minėjome, tai jos palaiko „Bluetooth 5.0“. Taip pat pažymima puikus baterijos tarnavimo laikas, kuris leis Jums mėgautis muzika maždaug 22 valandas. Tokį ilgą laiką Jums garantuos 800 mAh talpos baterija. „Xiaomi Haylou GT1 Pro“ taip pat pasižymi nedideliu svoriu bei valdymu lietimu. Turėtumėte žinoti, jog šie ausinukai turi ir IPX5 saugumo sertifikatą.

Belaidės „Haylou GT1 Pro“ ausinės taip pat turi DSP triukšmo mažinimą, kuris maksimaliai pašalins aplinkos triukšmą ir leis Jums mėgautis mėgiama muzika. Verta paminėti ir tai, jog šie ausinukai gali būti valdomi balsu, naudojant, pavyzdžiui, virtualų „Google“ asistentą.

Kaip jau minėjome, internetinėje parduotuvėje „Tomtop“ šiuos ausinukus dabar galima įsigyti vos už 15,53 euro, o norėdami tai padaryti – spauskite čia. Vertėtų atkreipti dėmesį, jog produktų kiekis yra labai ribotas, todėl ieškantiems naujų ausinukų – rekomenduojame nedelsti ir įsigyti jau dabar. Pardavėjas taip pat siūlo ir nemokamą siuntimą, todėl paskubėkite ir įsigykite jau šiandien.

Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas