Audio

Internautai graibsto šiuos ausinukus it išprotėję: tik kiek daugiau nei 10 eurų kainuojantys „Lenovo“ belaidžiai ausinukai tiesiog nyksta iš prekybos vietų, nepraleiskite progos įsigyti!

Jeigu domitės išmaniųjų telefonų rinka, greičiausiai pastebėjote, jog greičiausiai tobulėja ne aukščiausios klasės modeliai, o biudžetinio ir vidutinio kainų segmento atstovai, kasmet pasiūlantys revoliucinių technologijų už tą pačią mažą kainą. Panaši situacija ir audio produktų rinkoje, o geriausias to pavyzdys – „Lenovo LP40“ belaidžiai ausinukai.

Internautai graibsto šiuos ausinukus it išprotėję: tik kiek daugiau nei 10 eurų kainuojantys „Lenovo“ belaidžiai ausinukai tiesiog nyksta iš prekybos vietų, nepraleiskite progos įsigyti!

Platformoje „Aliexpress“ šiuos pigius „Lenovo LP40“ belaidžius ausinukus dabar galite įsigyti vos už 10,80 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog pasiūlymo laikas yra ribotas, todėl rekomenduojame nedelsti ir įsigyti jau dabar. Tai padaryti galite paspaudę čia.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

„Lenovo LP40“ belaidžiai ausinukai

Verta paminėti ir tai, jog šiuos belaidžius „Lenovo“ ausinukus jau įsigijo daugiau nei 10 tūkst. internautų, o „Aliexpress“ platformoje šio produkto reitingas siekia 4,5 žvaigždutės iš penkių galimų. Pirkėjai paliko beveik 3,3 tūkst. įvertinimų ir nesunku nuspėti, jog daugelis jų – teigiami.

Visų pirma, šį nebrangų „Lenovo“ produktą galite pasirinkti tarp juodos arba baltos spalvų. Ištraukę ausinukus netruksime pastebėti, jog jie turi labai neilgą ir estetiškai atrodantį kotelį, o bendras vaizdas neabejotinai priims itin populiarų „Apple“ variantą. Akivaizdu, jog gamintojas siūlo panašaus dizaino produkto, tačiau už nepalyginamai žemesnę kainą. Verta apstebėti, jog „Lenovo“ belaidžių ausinukų dėžutė yra itin kompaktiško dydžio, o svoris siekia vos 25 gramus.

„Lenovo“ kompanijos vadovus būtų galima pagirti už tai, jog jis nepataupė „Bluetooth 5.0“ standarto mikroschemai, todėl ryšys su telefonu ar kompiuteriu bus dar patikimesnis bei tam bus sunaudojama mažiau energijos. Tai užtikrins ne tik kokybišką ryšį su susietu įrenginiu, bet ir pakankamai didelį atstumą, kas leis jaustis laisviau.

Skelbiama, kad šie „Lenovo“ ausinukai turi 40 mAh talpos baterijas, o įkrovimo dėkliukas pasižymi papildoma 300 mAh talpos baterija. Tai turėtų leisti mėgautis muzika net 12 valandų. Nors šis produktas ir labai pigus, tačiau didžiulis privalumas yra ir USB-C įkrovimo lizdas, kas leis Jums atsikratyti senos kartos laidų, o įkrovimas vyks gerokai sparčiau.

Kaip jau minėjome, platformoje „Aliexpress“ šiuos pigius ausinukus dabar galite įsigyti vos už 11,99 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog pasiūlymo laikas yra ribotas, todėl rekomenduojame nedelsti ir įsigyti jau dabar. Tai padaryti galite paspaudę čia.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas