Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Pakelkite filmų ar serialų žiūrėjimą į naują lygį: nepraleiskite progos įsigyti itin pigaus, bet kokybiško, „Lenovo“ produkto

Pakelkite filmų ar serialų žiūrėjimą į naują lygį: nepraleiskite progos įsigyti itin pigaus, bet kokybiško, „Lenovo“ produkto

Lukas Snarskis

2021-05-11, 13:55

Jeigu turite nešiojamą kompiuterį, labai didelė tikimybė, jog susiduriate su viena erzinančia problema. Vakare išsiverdate arbatos, pasiimate užkandžių ir internete susirandate puikų filmą. Nuo pirmų minučių pradedate grožėtis nuostabiomis filmo scenomis, tačiau vos pagrindiniams veikėjams pradėjus kalbėti susiraukiate. Taip, jūsų ausis suerzino lyg iš po žemių sklindantis garsas.

Dėl jo kaltas kompiuterio gamintojas, nusprendęs sumontuoti skardines vietoje garsiakalbių ir taip į savo kišenę susižerti tuos kelis papildomus eurus. Laimė, į šią problemą dėmesį atkreipė puikiai žinoma „Lenovo” kompanija, pasiūliusi labai nebrangų būdą garso kokybę pakelti į kitą lygį.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Dabar internetinėje parduotuvėje „Geeklifetime“ Jūs galite įsigyti „Lenovo L101“ garso kolonėlę, kurios kaina siekia vos 22,07 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą JTMXJD. Norėdami įsigyti šį produktą – spauskite čia, o daugiau informacijos apie šį pigų įrenginį rasite kiek žemiau.

6c4c1d5cfa901f72147dca902bb76a01

Nors „Lenovo L101” yra nebrangus produktas, to tikrai nebūtų įmanoma pasakyti iš jo išvaizdos. Prietaiso rėmas padengtas tamsiai pilka spalva, kuri suteikia prabangos pojūtį, o grotelės apvilktos madingu audiniu. Šis dizaino tipas dominuoja visuose naujuose „Premium” klasės garso įrenginiuose.

Tačiau tai tikrai nėra viskas. Abiejuose garsiakalbio galuose akį traukia šviečiančios juostelės, galinčios žibėti visomis vaivorykštės spalvomis. Tai atlieka ne tik estetinę funkciją, bet ir leidžia matyti, kad įrenginys veikia, o kada yra išjungtas.

3867ad17d57387fbc4b638459ec8bd04

Kadangi gamintojas „Lenovo L101” specialiai pritaikė kompiuteriams ir televizoriams, itin daug dėmesio buvo skirta jo formai. Žemas ilgas korpusas leis jam patogiai įsitaisyti ant televizoriaus staliuko ar po kompiuterio monitoriumi ant rašomojo stalo - jis neužims daug vietos ir puikiai derės bet kokiame interjere.

Kalbant apie veikimą, „Lenovo L101” atveju jis yra maksimaliai paprastas. Kadangi dauguma žmonių šį garsiakalbį naudos filmų ar „YouTube” klipų peržiūrai, gamintojas atsisakė Bluetooth ryšio, kuris dažniausiai lemia garso atsilikimą nuo vaizdo. Šįkart pasitelkti seni geri laidai - maitinimui skirtas USB ir 3,5mm garso įvesties. Taigi, jokių poravimų, driverių ir kitokių galvos skausmų - prijungiate garsiakalbį per kompiuterio AUX jungtį ir viskas iš karto veikia. Jeigu turite telefoną ar kitą įrenginį su šiuo lizdu, kolonėlę taip pat galite jungti prie jo. Garsiakalbiu garsumas reguliuojamas patogiu ratuku korpuso šone, tad jis visada bus po ranka ir nereikės to daryti per savo įrenginį.

19231ed8e114fb7467440a35835d56dd

Garantuojame, jog jau nuo pirmų sekundžių pajusite garso kokybės skirtumą. „Lenovo L101” montuojami du 2 colių skersmens garso šaltiniai, todėl bus jaučiamas malonus erdvinio stereo garso efektas, kurį bendrovė papildomai sustiprino savo 4D technologija. Maža to, garsas bus ne tik galingas, bet ir labai tikslus - „Lenovo” net ir pigiausių savo audio prietaisų garso derinimą pradėjo patikėti didelę patirtį turintiems garso inžinieriams. Dėl šios priežasties nebrangios kompanijos ausinės ir garsiakalbiai paskutiniu metu konkurentus palieka tik uostyti dulkes.

Apibendrinant jei jau seniai negalite pakęsti to, kaip skamba jūsų kompiuterio ar televizoriaus garsiakalbiai, „Lenovo L101” yra tikras jūsų išsigelbėjimas. Rinkoje būtų sunku rasti kitą produktą, kuris galėtų pasiūlyti tokį puikų dizainą bei garsą ir kainuotų tokią juokingą sumą. Dėl visų šių priežasčių šį „Lenovo” garsiakalbį galite pirkti užsimerkę.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas