„Apple HomePod mini“ pagaliau nebėra tik dar viena nuobodi kolonėlė: pristatytos naujos spalvos

„Apple HomePod mini“ pagaliau nebėra tik dar viena nuobodi kolonėlė: pristatytos naujos spalvos

Leonardas Sindaravičius

Pirmadienį vykusiame „Apple“ renginyje vyravo dvi temos - „Mac“ kompiuteriai ir muzika. Pastaroji atnešė ne tik trečiosios kartos „AirPods“ ir „Apple Music Voice“ planą, bet ir keletą žaismingų naujų spalvų į „HomePod mini“ asortimentą. Ši balsu valdoma kolonėlė nuo šiol bus gaminama geltonos, oranžinės ir mėlynos spalvų, šalia nuo praėjusių metų esančių pilkos ir juodos. Kaip ir galime tikėtis iš „Apple“, iš estetinės pusės nėra prie ko prisikabinti - kolonėlės bus suderintų spalvų, tad net laidas bus įpintas į tokį pat perdirbto plastiko audinį, kaip ir pats garsiakalbio korpusas.

Apple_HomePod-mini_transfer_10182021_big.jpg.large

Naujas produkto variacijas pakomentavo „Apple“ tarptautinio marketingo viceprezidentas Bobas Borchersas:

„HomePod mini“ skamba neįtikėtinai, o su galimybe pasiekti 90 milijonų dainų naudojant „Apple Music“ bei puikia integracija su kitais „Apple“ įrenginiais, ši kolonėlė yra kiekvieno „iPhone“ naudotojo būtinybė. Su naujomis ryškiomis spalvomis, „HomePod mini“ derės bet kokioje erdvėje, atneša nuostabų garsą, „Siri“ ir paprastą bei saugų namų valdymą - visa tai nepažeidžiant Jūsų privatumo.“

Apple_HomePod-mini_lifestyle_10182021_big.jpg.large

Naujosios „HomePod mini“ bus puikus pasirinkimas „Apple Music Voice Plan“ prenumeratoriams, mat balsu valdoma virtuali asistentė „Siri“ yra pagrindinis jos valdymo būdas. Deja, tai reiškia, kad šį garsiakalbį galima naudoti tik su „Apple“ įranga, o lyg šio trūkumo negana, Lietuvoje jos nesulauksime - ateinantį mėnesį „HomePod mini“ pasieks kai kurias Vakarų Europos šalis (Vokietiją, Prancūziją, Italiją ir Ispaniją, Jungtinę Karalystę bei, žinoma, Jungtines Amerikos Valstijas.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas