Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Apple“ pristatė atnaujintas „Beats Studio3“ ausines: išskirtiniu dizainu pasirūpino populiari mados kompanija

„Apple“ pristatė atnaujintas „Beats Studio3“ ausines: išskirtiniu dizainu pasirūpino populiari mados kompanija

Leonardas Sindaravičius

2021-10-01, 07:35

Technologijų milžinei „Apple“ priklausanti garso įrangos gamintoja „Beats“ pristatė naują išskirtinę ausinių porą, sukurtą bendradarbiaujant su mados kompanija „A-Cold-Wall“, kitaip žinoma kaip ACW. Naujosios „Beats Studio3“ siūlo ypatingą spalvų derinį su ACW kompanijos ženklinimu. Pastaruoju pasižymi ir komplekte esantis juodas ausinių dėklas.

gsmarena_000

Ausinės kainuos tiek pat, kiek ir įprasti modeliai - maždaug 300 eurų. Palyginimui, standartinis modelis Lietuvoje parduodamas nuo maždaug 270 eurų. Pasak „Apple“ tinklalapio, šios „Studio3“ prekyboje pasirodys netrukus. Deja, lyginant su įprastomis versijomis, šias gali būti sunkiau gauti, mat ACW produkcija neretai būna greitai išperkama ir pasiekia gerokai aukštesnes kainas antrinio perpardavimo (reselling) rinkoje.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Beats-studio3-ACW-6-e1632817265154

Techninės naujųjų „Beats Studio3 ACW“ versijos savybės išlieka tokios pačios kaip ir standartinės „Studio3“ versijos. Šios ausinės naudoja „Apple W1“ procesorių, o su įjungtu triukšmo slopinimu baterija Jums suteiks iki 22 valandų veikimo. Išjungus šią galimybę – laikas prailgėja iki maždaug 40 valandų.

Verta paminėti ir tai, jog vos per 10 minučių šias ausines galėsite įkrauti tiek, kad muzikos klausytumėtės maždaug 3 valandas.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas