Audiofilams tai patiks: pristatytos ausinės, kurios leis atsiriboti nuo viso pasaulio

Audiofilams tai patiks: pristatytos ausinės, kurios leis atsiriboti nuo viso pasaulio

Pranešimas spaudai

Technologijų pasaulį pasiekė įspūdinga naujiena, kuri patiks visiems, norintiems mėgautis aukščiausios kokybės garsu. „Bang & Olufsen“ pristatė naujos kartos „Beoplay HX“ ausines, pakeitusias ankstesnius „Beoplay H9“ ir „Beoplay H95“ modelius. Užsienio technologijų apžvalgose išryškėjo keletas naujųjų ausinių privalumų, įskaitant madingą dizainą ir tobulą garso kokybę. Tačiau daugiausia dėmesio skirta aktyvaus triukšmo mažinimo technologijai, kuri leidžia visiškai atsiriboti nuo supančio pasaulio triukšmo, ir, žinoma, draugiškai tokio lygio gaminio kainai.

Naujosios ausinės rinkoje karaliauja jau keturis mėnesius: viso pasaulio technologijų apžvalgos, amerikiečių, vokiečių, britų, rusų ir kitų naujausių technologijų guru, apžvalgininkai, ekspertai bei entuziastai giria išskirtines šių ausinių savybes.

Beoplay-HX-2

Daugybės pagyrų susilaukia itin gyvas ir gilus garsas. „B&O“ būdingą garsą dar labiau išgrynina patobulinta garso perdavimo technologija, kuri leidžia mėgautis dar gilesniu ir subtilesniu garsu.

Didžiausią susižavėjimą ekspertams kelia aktyvus adaptyvusis triukšmo mažinimas (ANC). Ausinėse naudojama naujos kartos adaptyvioji skaitmeninio triukšmo mažinimo technologija, šalinanti nepageidaujamą triukšmą, visiškai nepakenkiant garso kokybei.

Apžvalgose pabrėžiamas ir ilgas akumuliatoriaus veikimo laikas – net 35 valandos su įjungta ANC sistema ir 40 valandų su išjungta ANC sistema. Prie privalumų dažnai įvardijama ir bendra naudotojo patirtis – ausinių ergonomiškumas, lengvumas, išvaizda, taip pat ir speciali programėlė, kurioje galima lengvai ir patogiai keisti takelius, ANC ir kitus nustatymus. Ausinės pagamintos iš itin tvirtos medžiagos, užtikrinančios ilgą tarnavimo laiką. Vartotojų patogumui, ausines galima jungti prie įvairių įrenginių – jos atmintyje išsaugo 8 paskutinius suporuotus įrenginius.

Beoplay-HX-3

Nepamirštama paminėti ir to, kad nors tai ir yra aukščiausios kokybės produktas, tačiau ausinės tikrai įperkamos ir pasižymi draugiška vartotojams kaina.

„Beoplay HX“ užtikrina gilų ir tikslų garsą, puikų komfortą ir subtilią patirtį, kad visiškai atlieptų naudotojo lūkesčius, vertybes ir įpročius. Nesvarbu, ar dirbama namie, ar keliaujama darbo reikalais, ar ilsimasi, naujosios ausinės „išjungia“ aplinkinio pasaulio triukšmą ir pakelia klausymosi patirtį į naują lygį.

Ausinės gali būti trijų spalvų: antracito juodos, smėlio ir medžio. Užsiregistravus „Beoplay HX“, vartotojai gauna dar ir trejų metų garantiją, taikomą visame pasaulyje.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas