Buvusio „OnePlus“ vadovo kompanija ruošiasi nustebinti: jau netrukus pristatys gerokai pigesnę „AirPods Pro“ alternatyvą

Kinijos kompanijos „OnePlus“ įkūrėjas Pete Lau jau senokai paliko šią bendrovę. Iškart po pasitraukimo, jis įkūrė naują įmonę, kuri jau kuris laikas ruošiasi pirmojo savo produkto pristatymui. Ilgai paslapties šydu apgaubtas įrenginys pagaliau įgauna formą.

Jau žinoma, kad „Nothing“ šio mėnesio pabaigoje, liepos 27 dieną, ketina pristatyti belaidžius ausinukus. Iki šiol apie naujuosius „ear (1)“ buvo žinoma labai nedaug, tačiau vakar pasirodė pirmoji oficiali informacija, kuri atskleidžia ne tik šios naujienos kainą, bet ir keletą esminių savybių.

Visų pirma, „Nothing“ atstovai atskleidė, jog naujasis produktas bus pardavinėjamas internetu, o jo kaina mūsų regione sieks 99 eurus. Negana to, paaiškėjo, kad „ear (1)“ pasižymės triukšmo slopinimo funkcija (ang. Active Noise Cancellation“). Palyginimui, labai panašus „Apple“ produktas kainuoja kone dvigubai daugiau. Akivaizdu, kad P.Lau naujosios kompanijos pirmasis įrenginys bandys konkuruoti būtent su JAV milžinės belaidžiais ausinukais.

Verta paminėti ir tai, jog „Nothing“ kompanijos vadovas, bendraudamas su „TechCrunch“, pasidalino ir naujųjų belaidžių ausinukų nuotrauka. Kaip galite matyti aukščiau, produktas atrodo išties išskirtinai ir pasižymi permatomu korpusu, kuris papuoštas juodos, baltos ir raudonos spalvos elementais. Tiesa, iki šiol nėra žinoma, ar būtent taip ir atrodys „ear (1)“, ar tai tik koncepcinis modelis.

Kaip bebūtų, „Nothing“ sukurtus belaidžius ausinukus išvysime jau liepos 27 dieną. Tikėtina, kad artėjant šiam renginiui, internete pasirodys ir daugiau informacijos apie „ear (1)“ ausinukus, o visą ją, mes ketiname pateikti ir mūsų portale.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas