Garso kolonėlės jūsų televizoriui: privalumai, kuriuos suteikia amerikiečių sukurtas šedevras

Garso kolonėlės jūsų televizoriui: privalumai, kuriuos suteikia amerikiečių sukurtas šedevras

Pranešimas spaudai

, atnaujinta 2021-12-08, 10:51

Rinkoje kasmet galime išvysti vis naujesnių išmaniųjų televizorių ir nors gamintojai skiria daugybę dėmesio kuriant kuo geresnę vaizdo patirtį, tačiau daugelis modelių ir toliau turi vieną silpnybę. Net ir naujausi, aukščiausios raiškos, televizoriai turi ne pačius geriausius garsiakalbius, o tai lemia ir didelę papildomų garso įrenginių paklausą.

Parduotuvėse galima rasti pačių įvairiausių opcijų – nuo itin pigių iki itin brangių, todėl išsirinkti tinkamiausią gali būti gerokai sunkesnė užduotis nei išsirinkti norimą televizorių. Kriterijų, kurie gali nulemti pasirinkimą yra daugybė, o tarp jų, žinoma, patenka ne tik garso kokybė, tačiau ir kaina, dizainas bei papildomos galimybės.

Daugelis sprendimų, esančių mūsų šalies parduotuvėse gali pasiūlyti išties puikias galimybes, tačiau amerikiečių bendrovė „Sonos“ siūlo produktą, kuris suteiks malonius pojūčius ne tik šiandien, tačiau ir rytoj. Tam yra keletas priežasčių, į kurias šiandien ir pažvelgsime.

Minimalistinis dizainas ir kompaktiškas dydis

beam-gen2-wellness

„Sonos“ dar visai neseniai atnaujino „Beam“ garso kolonėlę, kurios dizainas nepaliks abejingų. Baltos arba juodos spalvos stačiakampis su dailiai užapvalintas kampais ir priekinėje dalyje besipuikuojantis logotipas, o viršuje – lietimui jautrus paviršius, papuoštas valdymo piktogramomis. Lyg ir nieko įmantraus, tačiau genialumas slypi paprastume. Tačiau ir tai dar ne viskas.

Daugelis lietuvių pamėgtų, tokio tipo, garso produktų yra kone metro ilgio ar dar didesni, kas reikalauja nemažai vietos ir gali sukelti papildomą galvos skausmą daugeliui. Kur patalpinti kolonėlę? Ar ji tilps po televizoriumi ar teks ieškoti kito sprendimo? „Sonos Beam“ išsprendžia visas šias problemas.

Garsiakalbio ilgis siekia vos 65,1 cm, plotis 10 cm, o aukštis – tik 6,9 cm. Iškalbingi skaičiai, kuriuos nesunku bus patalpinti net ir ten kur daugeliui kitų analogiškų gaminių vietos ir nebūtų. Ir tai dar ne viskas. „Sonos“ sukurtas kompaktiškas sprendimas leis džiaugtis ne tik sutaupyta vieta po televizoriumi, tačiau ir puikiu garsu.

Užburiantis garsas ir „Dolby Atmos“

beam-gen2-hand

„Sonos Beam“ dizaino minimalizmas niekaip nėra susijęs su šios kolonėlės garso kokybe. Norint pasiūlyti puikų skambesį – nereikia būti dideliu, o tai ši kolonėlė ir patvirtina. Tačiau šiandien jau sunku būtų kažką nustebinti su puikiu skambesiu ir lietuviams reikia daugiau.

Antros kartos modelis jau aprūpintas ir „Dolby Atmos“, o tai neabejotinai yra didžiulis pranašumas prieš konkurentus. Ir, žinoma, geriau nei erdvinis garsas. „Beam“ modelis išsiskiria įprastus potyrius neįtikėtinais paverčiančiu trijų matmenų garsu, kuris užpildys jūsų kambarį ir laisvai besilies aplink jus.

Tai leis pasijusti esant veiksmo sūkurio vidury ir suteiks galimybę patirtį visiškai kitokią žiūrėjimo, o tuo pačiu ir klausymo, patirtį. „Dolby Atmos“ palaikymas yra didžiulis privalumas, kuris iškelia „Sonos“ produktą aukščiau už kitus, tačiau ir ties tuo viskas nesibaigia.

Žvilgsnis į ateitį greta jūsų televizoriaus

beam-gen2-credenza-black-copy

Daugelis savo namus siekia paversti išmaniais, o tai dažnai gali pasirodyti nelengva užduotimi. Tikriausiai esate susidūrę su problema, jog jūsų įsigytas produktas nėra suderinamas su viena ar kita platforma, nepalaiko pamėgto balso asistento ar pan. „Sonos“ išsprendė visas šias problemas ir pavertė savotiška vizitine kortele, kuri garantuos technologinį ilgaamžiškumą.

Visų pirma, „Sonos Beam“ be problemų veikia su „Amazon Alexa“ virtualiu asistentu, o taip pat ir „Google Assistant“. Tai nėra didelė naujiena, tačiau kur kas įdomesnė detalė – puikus suderinamumas su „Apple“ produktais. Rinkoje nėra daug analogiškų produktų, kurie galėtų pasiūlyti „AirPlay 2“ palaikymą, tačiau „Beam“ yra vienas tokių.

Toks „Sonos Beam“ funkcionalumas leis jums klausytis muzikos pasitelkiant savo „iPhone“ telefoną, „iPad“ planšetę ar kitą „Apple“ produktą. Negana to, tai leis toje pačioje sistemoje naudotis ne tik „Sonos“ gaminiais, tačiau prie jos pridėti ir kitų gamintojų produktus. Dar visai neseniai, tokios galimybės buvo negirdėtos ir neregėtos, tačiau šiandien – tai yra paprasčiausia realybė.

Visa tai garantuoja ne tik puikią klausymosi patirtį, tačiau ir užtikrins ilgaamžiškumą. Jeigu šiandien turite vieną garsiakalbį – rytoj galėsite įsigyti dar vieną ar kelis ir sujungti viską į vieną. „Sonos Beam“ gali puikiai pasitarnauti kaip priekinis centrinis kanalas, o šio gamintojo asortimente rasime ir kitų produktų, kurie leis sukurti 5.1 erdvinį garsą.

„Sonos“ programėlė – išmanus požiūris į garsą

beam-gen2-couple-2-copy

Dar vienas dalykas, kuris iškelia „Sonos“ aukščiau kitų gamintojų – speciali aplikacija, kuri skirta valdyti produktus, įskaitant ir „Beam“. Nors tai gali pasirodyti kaip smulkmena, tačiau bendrovės sukurta programėlė suteiks papildomų privalumų, o jos veikimas nekels jokių papildomų klausimų.

„Sonos“ garsėja kaip gamintojas, kuris siūlo ne tik aukšto lygio produktus, tačiau ir rūpinasi programine įranga bei jos suteikiamomis galimybėmis. Tai puikiai atsispindi ir programėlėje, kuri leis paskirstyti jūsų turimus įrenginius pagal jų lokaciją namuose, padės suderinti jūsų televizoriaus pultelį su jais ir pan.

Platus funkcionalumas ir nepriekaištinga kokybė – taip būtų galima apibūdinti ne tik programėlę, kas yra didžiulis privalumas, ypatingai kuriant išmaniuosius namus, tačiau tai puikiai tinka ir „Sonos Beam“ garso kolonėlei, kuri savo konkurentus lenkia ganėtinai ženkliai.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Sonos
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas