Audio

„Honor“ pristatė nebrangius belaidžius ausinukus: už mažiau nei 40 eurų pasiūlys puikias galimybes ir ilgai tarnaujančią bateriją

Kinijos kompanija „Honor“, po atsiskyrimo nuo „Huawei“, neslepia ambicingų planų, o tai puikiai iliustruoja ir naujausi bendrovės išmanieji telefonai. Dar visai neseniai Kinijoje debiutavo naujieji „Honor 90“ serijos įrenginiai.

„Honor“ pristatė nebrangius belaidžius ausinukus: už mažiau nei 40 eurų pasiūlys puikias galimybes ir ilgai tarnaujančią bateriją

Naujieji „Honor 90“ serijos išmanieji telefonai jau yra ir pakeliui į Europą, tačiau „Honor“ turi ir daugiau naujienų. Kinijos bendrovė, visai neseniai, pademonstravo ir „Honor Earbuds X5“ biudžetinės klasės belaidžius ausinukus.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

„Honor“ sukurti ausinukai yra panašios į neseniai išleistas „Oppo Enco R2“. Kitaip tariant, gaminyje yra tik pagrindinės funkcijos ir trūksta ANC (aktyvaus triukšmo slopinimo).

„Honor Earbuds X5“ yra pusiau įdedamos, dar žinomos kaip atviros, belaidės ausinės. Įkrovimo dėklas primena akmenuką, o pačios ausinės atrodo kaip „Apple AirPods“. Ausinėse yra 13,4 mm garsiakalbiai ir jos prijungiamos per „Bluetooth“. Jos palaiko kelių taškų ryšį, todėl gali likti prijungtos prie dviejų įrenginių vienu metu ir persijungti tarp jų.

Žinoma, belaidžius ausinukus galima sklandžiai susieti su „Honor“ išmaniaisiais telefonais. Jos yra suderinamos su „Honor AI Space“ valdymo programėle. Naudodamiesi programėle vartotojai gali žaisti su ekvalaizeriu ir kitomis parinktimis. Ji netgi leidžia surasti ausines.

Verta paminėti ir tai, jog belaidžiai ausinukai palaiko jutiklinį valdymą ir ENC (aplinkos triukšmo slopinimą) skambučių metu. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra tai, kad jos gali veikti 27 valandas po visiško įkrovimo, įskaitant įkrovimo dėkliuko suteikiamus įkrovimus.

„Honor Earbuds X5“ ausinukai bus parduodami „Glaze White“ ir „Coral Pink“ spalvų variantais. Pranešama, kad naujieji bendrovės belaidžiai ausinukai kainuos nuo maždaug 37 eurų.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas