IKEA turi naujieną technologijų entuziastams: pristatyta speciali kolekcija, kurta su garso ekspertais

IKEA bendradarbiaudama su „Sonos“ – viena pirmaujančių pasaulyje garso sistemų kūrėjų – siekia demokratizuoti muzikos klausymąsi namuose ir sudaryti sąlygas patirti aukštos kokybės skambesį daugeliui žmonių. Kai kuriose šalyse jau žinoma, bendrovių kartu kurta kolekcija į Lietuvą atvyks jau šią vasarą kartu su paties naujausio produkto pristatymu.

Tyrimai rodo, jog daugeliui žmonių būtent muzika yra pagrindinis ir pats svarbiausias akcentas, kuriantis atitinkamą nuotaiką namuose. IKEA ir „Sonos“ supranta garso svarbą ir jo teigiamą poveikį mūsų gyvenimui namuose. Kolekcijoje SYMFONISK darniai susilieja IKEA, kaip jaukių namų kūrėjos, ir „Sonos“, kaip aukštos kokybės garso sistemų ekspertės, patirtis: puikus dizainas ir aukštos kokybės garsas viename.

Kolekcija SYMFONISK Lietuvą pasieks liepos viduryje. Bus pristatyti du gaminiai: knygų lentyna su įmontuotu belaidžiu garsiakalbiu, jau pažįstama kai kurių šalių pirkėjams, ir visiškai naujas visame pasaulyje pristatomas produktas – paveikslas su įmontuotu belaidžiu garsiakalbiu. Šis garsiakalbis leis džiaugtis ne tik darniai bet kokiame interjere įsiliejančiu meno kūriniu, bet ir kokybišku, kambarį užpildančiu garsu. Paveikslą rėmelyje galima keisti kitu, tad garsiakalbio išvaizdą kiekvienas gali susikurti pagal save.

„Nedaug vietos užimantį garsiakalbį-paveikslą galima pasikabinti ant sienos, kaip tą vienintelį akį trauksiantį akcentą, derinti su kitais namuose esančiais meno kūriniais arba atremti į sieną. Galimybė pakeisti jo išvaizdą pagal save leidžia kurti namuose tokį stilių, kokio tuo metu norisi“, sako „IKEA of Sweden“ produkto kūrėjas Stjepan Begic. „Pristatydami šį naują garsiakalbį siekiame, kad išmaniųjų technologijų teikiamu patogumu kasdieniame gyvenime galėtų pasinaudoti kuo daugiau žmonių“, priduria jis.

„IKEA dizainas ir „Sonos“ skambesys kolekcijos SYMFONISK garsiakalbiuose atgimsta naujais, netikėtais pavidalais – viena įmonė savo jėgomis to sukurti nepajėgtų“, sako „Sonos“ produkto strategijos vadovė Sara Morris. „Sonos“ akustinis dizainas leidžia nedidukui garsiakalbiui-paveikslui sukurti puikios kokybės garsą, o naudojantis „Sonos“ programėle įrenginį paprasta susikonfigūruoti ir naudoti. Mūsų ilgalaikis bendradarbiavimas tebesitęsia – norime pasiūlyti daugiau nuostabių idėjų, padėsiančių kurti gerą klausymosi patirtį viso pasaulio žmonių namuose. Ateityje tikimės pristatyti daugiau unikalių, bendromis pastangomis sukurtų gaminių.“

Tuo tarpu kai kuriose šalyse jau pažįstamas sprendimas – knygų lentyna su įmontuotu garsiakalbiu – sukurta taip, kaip būtų kuo universalesnė. Ją galima keliais būdais – vertikaliai arba horizontaliai – tvirtinti ant sienos, kabinti ar tiesiog pastatyti. Norint erdvinio garso efekto, ją galima susieti su kitais serijos SYMFONISK garsiakalbiais-knygų lentynomis.

Visi serijos SYMFONISK gaminiai yra suderinami su esamu „Sonos“ gaminių asortimentu, o juos valdyti galima per „Sonos“ programėlę. Jie jungiami belaidžiu ryšiu ir gali būti naudojami kaip vienintelis garso šaltinis kambaryje arba sujungiami su kitais „Sonos“ gaminiais, kad skleistų erdvinį garsą. Serijos SYMFONSIK gaminiai taip pat yra dalis „Sonos“ sistemos, vadinasi, klausytojai gali prisijungti prie daugiau kaip 100 srautinio duomenų siuntimo paslaugų teikėjų – kaip ir prie viso „Sonos“ gaminių asortimento.

Nuo 2021 m. liepos 15 d. serijos SYMFONISK garsiakalbį-paveikslą ir garsiakalbį-knygų lentyną, bei reikalingus priedus, bus galima įsigyti IKEA parduotuvėje Lietuvoje.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas