Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Ne telefonas, o žvėris: pristatytas „Red Magic 6“ su 18GB RAM ir besisukančiu aušintuvu

Ne telefonas, o žvėris: pristatytas „Red Magic 6“ su 18GB RAM ir besisukančiu aušintuvu

Dainius Martinkus

2021-03-05, 11:00

Žaidėjams „ZTE” dukterinės bendrovės „Red Magic” pavadinimas puikiai žinomas, kadangi ši kompanija gamina išskirtinio galingumo vien tik jiems subalansuotus telefonus. Kaip ir daugelis gamintojų pastaruoju metu, „ Red Magic” vakar pristatė naująją savo flagmanų seriją, kurią sudaro „Red Magic 6“ ir „Red Magic 6 Pro“ modeliai. Kaip ir galima tikėtis, juos vadinti telefonais galime tik avansu - tai labiau žvėrys, kurie galia konkuruoti gali su nešiojamaisiais kompiuteriais.

nubia_1

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Štai galingiausia „Pro“ modelio versija turės net 18 GB RAM bei 512 GB vidinės atminties, o greitą telefono įkrovimą užtikrins net 120W spartusis energijos papildymas. Dar vienas dalykas, skiriantis „Pro” versiją nuo įprasto varianto - agresyvesnė išvaizda. Nna, o kitos šių telefonų specifikacijos bus identiškos. Abu įrenginiai turės šiuo metu galingiausią „Snapdragon 888“ lustą bei naujausią „Android 11“ OS.

Galima sakyti, šios serijos išskirtinis bruožas yra 6.8“ colio AMOLED ekranas, kurio atsinaujinimo dažnis siekia įspūdingus 165 Hz. Tiesa, ekranas visada tokiu dažniu neveiks, siekiant taupyti baterija. Adaptyvus atsinaujinimo dažnis kis nuo 30 Hz iki 120 Hz, kai to reikia, o 165 Hz režimas bus aktyvuojamas tik specialiose aplikacijose ar žaidimuose, kurie palaiko šią funkciją. Na, o jei to negana, žaidėjus turėtų nudžiuginti net 360Hz lietimų registravimo dažnis, kuris gali pakilti net iki 500 Hz, jei ekranas liečiamas vienu pirštu - tai naudinga maksimaliai greitos reakcijos reikalaujančiuose žaidimuose. Gerą atkuriamo vaizdo kokybę ekrane užtikrins net 10 bitų spalvų gama, jei esate vyras ekrane net negalėsite įvardinti visų matomų spalvų pavadinimų. Kaip jau tapo įprasta, piršto antspaudų skaitytuvą rasime po ekranu.

nubia_2

Greičiausiai telefono negalėtume vadinti skirtu žaidimams, jei jis neturėtų tokių išskirtinių funkcijų, kaip lietimui jautrių šoninių mygtukų, kurie į paspaudimus reaguos net 400 Hz dažniu, bei aktyvus įrenginio aušinimo. Tikrų tikriausias aušintuvas „Red Magic 6“ viduje galės suktis net 18000 rpm greičiu, o „Red Magic 6 Pro“ modelyje greitis sieks net 20000 apsisukimų per minutę - kas jau kas, bet perkaitimas šiam žvėriui tikrai negresia, Abu modeliai taip pat turės didžiulius varinius karščio skirstytuvus, suteikiančius papildomą apsaugą nuo kaitimo.

Galinėje dalyje rasime stiklinę nugarėlę ir joje, kaip manoma, triguba kamerų sistema bus sumontuota be išsikišimo iš korpuso. Pagrindinė kamera yra 64 MP raiškos, o likę jutikliai yra 8MP itin plataus kampo ir 2MP makro.

redmagic-%C5%A1

Abu telefonai bus apginkluoti sparčia „UFS 3.1“ vidinei ir greita LPDDR5 RAM atmintini. Brangiausia „Pro“ versija galės pasigirti 18GB/512GB konfigūracija. Kaip matome, „Nubia Red Magic“ konkuruos su „Asus Rog Phone 5“, kuris yra turėtų kainuoti beveik dvigubai.

Telefono ištvermę užtikrins didžiulis 5050 mAh akumuliatorius, kuris palaikys 65W greitąjį įkrovimą - visiškai bateriją pavyks įkrauti greičiau nei per 40 min. Keisčiausia tai, kad „Red Magic 6 Pro“ turės tik 4500 mAh talpos akumuliatorių bet palaikys 120W greitąjį įkrovimą, kas leis vos per 5 minutes įkrauti telefoną iki pusės. Abu modeliai turės vis rečiau sutinkamą 3,5mm ausinių jungtį ir bus suderinami su išorinaiis originalias „Nubia“ aušintuvais.

Red-Magic-6-series

Bazinio „Red Magic 6“ modelio (8/128 GB) kaina prasidės nuo 480€, galingesnės įrenginio versijos 12/128 GB ir 12/256 GB kainuos 530€ ir atitinkamai 570€. Na o „Red Magic 6 Pro“ kainos prasidės nuo 570€ už bazinę versiją 12/128 GB, galingesnės įrenginio versijos 12/256 GB ir 16/256 GB kainuos 620€ ir atitinkamai 680€. Išskirtinė ir skaidri „Pro“ telefono 16/256 GB versija įkainota 700€, o jei norėsite pačios galingiausios įrenginio versijos 18/512 GB teks pakloti apie 850 €.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Čiubaka

18-20K rpm čia jau stipriai. Koks triukšmas? Kaip baterija išsikraudinėja galėsit stebėt realiu laiku :DDD

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas