Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„OnePlus“ kuria naują „Pro“ produktą: netrukus sulauksime patobulintų ausinukų

„OnePlus“ kuria naują „Pro“ produktą: netrukus sulauksime patobulintų ausinukų

Lukas Snarskis

2021-07-12, 10:00

Kinijos kompanija „OnePlus“ pastaruoju metu susilaukia nemažai kritikos dėl susijungimo su „Oppo“, tačiau nepaisant to, tai nėra vienintelė naujiena iš šio gamintojo stovyklos. Lietuvių pamėgta įmonė per pastaruosius metus pristatė ne tik gerokai daugiau išmaniųjų telefonų, bet pademonstravo ir belaidžius ausinukus.

Kompanijos atstovai paskelbė, kad po „Buds Z” ir „OnePlus Buds” pasirodymo jos ausinės bus atnaujintos ir sukurtos „Pro” versijos. Pranešime nepateikta naujausios „Buds Pro Edition” versijos, dar vadinamos “OnePlus Buds Pro”, išleidimo data, tačiau pagal bendrovės atskleistą grafiką tikėtina, kad „Pro“ modelis prekyboje gali pasirodyti jau netrukus.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

oneplus-buds-juodos

Įmonė taip pat pranešė, kad žmonės gali pateikti paraišką būti vieni pirmųjų, kurie peržiūrės naujausią įrenginį prieš šiuo metu dar nepaskelbtą išleidimo datą. Paraiškos priimamos iki liepos 17 dienos, laimėtojai bus paskelbti 21 dieną, o įrenginiai atrinktiems laimingiesiems apžvalgininkams bus išsiųsti to paties mėnesio 22 dieną.

Laimėtojai taip pat turės sutikti su embargu, kurio data dar nenustatyta. „OnePlus” taip pat sakė: „Apžvalgininkai gaus įrenginius dar prieš oficialaus pristatymo renginio datą”. Taigi, gali būti, kad prietaiso pristatymas įvyks iki liepos pabaigos.

Nors apie „OnePlus Buds Pro” dar daug nežinome, pavadinimas leidžia manyti, kad jos konkuruos su „Apple” ausinėmis „Airpods Pro”, kurių konstrukcija priglunda prie ausies kanalo, taip pat siūlys aktyvųjį triukšmo slopinimą (ANC). Daugiau informacijos apie naująjį prietaisą turėsime laukti kito „OnePlus” pranešimo.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas