„OnePlus“ nudžiugins pigių ausinukų gerbėjus: ruošiamas gerokai pigesnis „Buds Pro“ variantas

„OnePlus“ nudžiugins pigių ausinukų gerbėjus: ruošiamas gerokai pigesnis „Buds Pro“ variantas

Lukas Snarskis

Dar praėjusį mėnesį „OnePlus“ kompanija pristatė naujuosius „Buds Pro TWS“ belaidžius ausinukus. Ši bendrovės naujiena tapo trečiuoju tokio tipo produktu, o tuo pačiu ir pirmuoju su triukšmo slopinimo galimybe. Ir nors daugelis tikėjosi, kad tai bus nebrangūs ausinukai, tačiau nenutiko.

„OnePlus Buds Pro“ kaina šiuo metu siekia 149 EUR, tačiau kaip pranešama, bendrovė pradėjo dirbti prie palengvintos „Buds Pro Lite“ versijos, kurios kaina bus kur kas patrauklesnė. Žinoma, už žemesnę kainą gamintojas tikrai nepasiūlys visų privalumų, kuriuos turi įprastinis modelis.

OnePlus-Buds-Pro_2021-09-01-191800_ccth

Kaip teigia keli šaltiniai, „Buds Pro Lite“ versijoje taip pat rasime ANC funkciją. Nors detalesnės informacija bei techninių specifikacijų ar paleidimo datos dar nėra, visgi galima spėti, kad „OnePlus“ pristatys šias naująsias ausines kartu su „OnePlus 9 RT“ įrenginiu, kuris, kaip spėjama, gali pasirodyti jau šį Kinijoje bei Indijoje.

OnePlus-Buds-Pro-2

Grįžtant prie neseniai pasirodžiusių „Buds Pro“, ausinės turi 11 mm dinaminius garsiakalbius, IP55 atsparumo reitingą, „Dolby Atmos“ ir LHDC palaikymą ir vos 94 ms audio delsą. Kaip teigia gamintojas, įsigijus šias ausines galima tikėtis iki 38 valandų baterijos veikimo laiko. O taip pat galite gauti net 10 valandų ausinių veikimą, įkrovę ausines tik 10 minučių, kadangi „Buds Pro“ palaiko „Warp Charge“ funkcionalumą.

Verta pastebėti, kad šias ausines taip pat galite įkrauti „Buds Pro“ belaidžiu įkrovimu pasinaudojant „Qi“ sertifikuotą belaidį įkroviklį, tačiau šis būdas bus kiek lėtesnis nei naudojant laidinį įkroviklį.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas