„OnePlus“ pristato naujus belaidžius ausinukus: ANC, puiki baterija ir dar daugiau visko

„OnePlus“ pristato naujus belaidžius ausinukus: ANC, puiki baterija ir dar daugiau visko

Leonardas Sindaravičius

Paskelbusi apie „OnePlus 9RT“ debiuto datą, kompanija taip pat pristatė naujas „Buds Z2“ bevieles ausines. Jos atkeliaus su jau standartu tampančiu aktyviu garso slopinimu (ANC), „Dolby Atmos“ palaikymu ir iki 38 valandų tarnausiančia baterija - žinoma, tai įskaitant ausinių įkrovimą dėkle bei nenaudojant ANC.

„OnePlus Buds Z2“ pasižymi 11mm skersmens garsiakalbiais ir „Bluetooth 5.2“ naudojimu, taip pat palaiko AAC ir SBC kodekus bei begalę „Bluetooth“ duomenų perdavimo protokolų. Iš „OnePlus“ prietaisų perspektyvos tai reiškia, kad greito įrenginių suporavimo naudą galės patirti visi, turintys „OnePlus 6“ arba naujesnį įrenginį.

gsmarena_003

Pasak gamintojos, „Buds Z2“ aktyvus garso slopinimas geba nuslopinti iki 40 decibelų lygio triukšmą - tam pasiekti abiejose ausinėse yra įmontuota po tris mikrofonus. Pačios „Buds Z2“ yra sertifikuotos IP55 atsparumo dulkėms ir vandeniui rodikliu, tuo tarpu jų dėklas pasižymi IPX4 - tai reiškia, kad jis iš visų pusių atsparus aptaškymui vandeniu. Ausines naudoti be papildomo įkrovimo bus galima iki 7val. nenaudojant ANC ir iki 5val. įjungus aktyvų garso slopinimą. Naujasis produktas taip pat palaiko „Warp Charge“ funkciją - 10 minučių įkrovimo gali pakakti iki 5val. muzikos klausymo.

OnePlus-Buds-Z2-2

„OnePlus Buds Z2“ bus gaminamos juodos bei baltos spalvų, o numatoma kaina yra 499 juanių - mažiau nei 70 eurų. Kinijoje jomis bus prekiaujama jau nuo spalio 19-osios, tuo tarpu kada ausinės pasieks tarptautinę rinką, „OnePlus“ kol kas neatskleidė.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas