„Sony“ atnaujino vieną geriausių savo produktų: naujos klasikinio dydžio ausinės su pagerinta triukšmo slopinimo funkcija

„Sony“ atnaujino vieną geriausių savo produktų: naujos klasikinio dydžio ausinės su pagerinta triukšmo slopinimo funkcija

Lukas Snarskis

„Sony“ pristatė naujas platų pripažinimą pelniusios „1000X“ serijos belaides ausines su pagerinta triukšmo slopinimo funkcija „WH-1000XM5“. Vienos efektyviausiai rinkoje triukšmą slopinančių ausinių, aprūpintos ištobulintomis technologijomis, efektyviai slopina vidutinio ir aukšto dažnių triukšmą, o per jas skambančiam garsui suteikia naują kokybės dimensiją.

Naujosios „WH-1000XM5“ turi net 8 mikrofonus, kurie fiksuoja išorės triukšmą, o garso signalus apdoroja 2 procesoriai. Pagrindinis ausinių procesorius „Integrated Processor V1“ veikia kartu su triukšmo slopinimo procesoriumi „HD Noise Cancelling Processor QN1“, o triukšmo slopinimo efektyvumą padidina ir specialaus dizaino 30 mm skersmens garsiakalbiai taip užtikrinant per ausines atkuriamo garso raišką ir žemų dažnių efektingumą.

WH-1000XM5_B_In-Situ_Design__Black__Work-From-Home_situation-Large

Be to, funkcija „Auto NC Optimizer“ parenka optimalią triukšmo slopinimo veikseną atsižvelgiant į aplinkos specifiką. Todėl palankios sąlygos klausytis muzikos ar kito turinio per „WH-1000XM5“ užtikrinamos bet kokioje aplinkoje – ir biure, ir šurmuliuojančioje kavinėje, ir judrioje gatvėje. Šios garso slopinimo inovacijos leidžia tarytum išjungti išorės pasaulį.

Prie ausinių atkuriamo garso kokybės prisideda lengva ir kieto paviršiaus garsiakalbių membrana, pagaminta iš anglies pluošto. Tai padidina aukštų garso dažnių atkūrimo jautrumą, dėl to išgaunamas natūralesnis muzikos skambesys. Garsiakalbių kontaktų jungtyse naudojamas auksas, kuris lemia geresnį laidumą ir stabilesnį bei tikslesnį signalo perdavimą.

WH-1000XM5_B_5_Work_with_NC-Large

Ausinės „WH-1000XM5“ palaiko signalo glaudinimo formatą LDAC, todėl „High-Resolution Audio“ standarto garsu galima mėgautis ir per belaides jungtis. Tuo metu algoritmas „DSEE Extreme“ padeda pagerinti muzikos skambesį iš bet kokio šaltinio atkurdamas glaudinimo metu prarastus garso dažnius. Naujosios ausinės taip pat palaiko „360 Reality Audio” standartą, kuris suteikia galimybę mėgautis erdviniu garsu atsižvelgiant į specifinius aplinkos parametrus.

Su šiomis ausinėmis galima atsiliepti į skambučius net ir triukšmingoje aplinkoje. Tai užtikrina „Sony“ technologija „Voice Pickup“, kuri kryptiniam garso fiksavimui naudoja 4 mikrofonus ir algoritminę garso izoliavimo funkciją. Tai padeda itin tiksliai išskirti balsą iš kitų aplinkos garsų, sumažinti vėjo keliamo triukšmo poveikį.

WH-1000XM5_B_4_AdaptiveSoundControl_Waiting-Large

Naujos „Sony“ ausinės „WH-1000XM5“ tęsia šios serijos modeliams būdingą nuosaikaus dizaino kryptį – jų išorė padengta naujai sukurta sintetine oda, įskaitant ir vientisą ausinių lankelį. Minkšta medžiaga švelniai, bet efektyviai priglunda prie galvos šonų nesukuriant spaudimo ausims ir tuo pačiu metu jas izoliuojant nuo aplinkos garsų.

Ausinėse naudojama funkcija „Adaptive Sound Control“ atpažįsta dažniausiai jų naudotojo lankomas vietas ir pagal tai automatiškai pritaiko garso parametrus. „Quick Access“ leidžia priskirti norimą funkciją ir ją aktyvuoti dviem ar trimis prisilietimais prie ausinių korpuso.

WH-1000XM5_B_3_AdaptiveSoundControl__Traveling-Large

Naudojantis „Sony Headphones Connect“ programėle galima stebėti klausymosi garsumą ir parinkti jo nustatymus atsižvelgiant į sveikatos rekomendacijas. Kai parinktas saugaus klausymosi lygis yra viršijamas, telefone iš karto parodomas įspėjimas.

„Speak-to-Chat“ funkcija leidžia trumpam sustabdyti per ausines leidžiamą garsą ir aktyvuoti išorės mikrofonus bei aiškiai išgirsti aplinkos garsus. Garsas sustabdomas ir nusiėmus ausines. Ausinės taip pat suderinamos su virtualiais asistentais „Google Assistant“ ir „Alexa“.

Naująsias „WH-1000XM5“ galima vienu metu susieti su dviem skirtingais įrenginiais per „Bluetooth“. Sulaukus skambučio, ausinės automatiškai prioretizuoja įrenginį, o į skambutį galima atsiliepti vienu spustelėjimu. Ausinės palaiko „Fast Pair“ ir „Swift Pair“ funkcijas, tad jas galima akimirksniu susieti su „Android“ ar „Windows“ įrenginiais.

WH-1000XM5_B_1_Industry-leading-Noise-Cancellation_Outside-Large

„WH-1000XM5“ baterija veikia iki 30 valandų, o naudojantis „USB Power Delivery“ šias „Sony“ ausines vos per 3 minutes galima įkrauti 3 valandoms muzikos klausymosi. Prie ausinių pridedamas dėklas, kurį galima suspausti ir patogiai nešiotis su savimi.

Ausinių pakuotėje nenaudojamas plastikas, o visa pakuotė pagaminta remiantis „Made to be Remade“ principu. Specialiai pagal „Sony“ poreikius sukurtos pakuotės medžiagos yra perdirbamos ir tvarios. Pačiose ausinės naudojamas perdirbtas plastikas, pagamintas iš automobilių detalių.

Naujosios „Sony“ ausinės „WH-1000XM5“ bus dviejų spalvų – juodos ir platinos sidabrinės, jos pasirodys gegužės pabaigoje, o jų kaina sieks apie 420 eurų.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas