„Sony“ dovanos melomanams: pristatyti du nauji bevielių ausinių modeliai

„Sony“ dovanos melomanams: pristatyti du nauji bevielių ausinių modeliai

Leonardas Sindaravičius

2021-10-03, 07:55

Technologijų srities senbuviai bei daugkartiniai inovatoriai „Sony“ pristatė du naujus bevielių ausinių modelius - ant ausų dedamas „WH-XB910N“ ir į ausis įstatomas „WF-C500“.

„WH-XB910N“ yra „Extra Bass“ serijos dalis - tai ausinės, kurių garso profilis subalansuotas siekiant išryškinti žemus dažnius. Naujasis modelis pasižymi aktyviu garso slopinimu, „AAC“ ir „LDAC“ kodekų palaikymu, valdymu gestais bei virtualiais asistentais - su šiomis ausinėmis galėsite naudotis „Google Assistant“ bei „Alexa“. Iki 30 valandų garso atkūrimo žadančios sulankstomos ausinės atkeliaus kartu su nešiojimui skirtu dėklu. Šiek tiek virš €200 kainuosiančias ausines bus galima įsigyti juodos arba mėlynos spalvų.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

Tuo tarpu „WF-C500“ užpildys spragą į ausis įstatomų sony ausinių pasiūloje - šios vidutinės klasės ausinės kainuos apie €100 ir turės „IPX4“ atsparumo vandeniui reitingą. Jomis bus galima nepertraukiamai klausytis muzikos iki 10 valandų, o dėklas suteiks vieną papildomą įkrovimą. Produkto spalvų gama taip pat kiek platesnė - jas bus galima įsigyti juodos, baltos, oranžinės bei žalios spalvų.

Abu modeliai taip pat palaiko „Android Fast Pair“ bei „Windows Swift Pair“ funkcionalumą, tad su jų prijungimu problemų nekils.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas