„Sony“ pristatė naują garso projektorių: namų kino patirtį perkels į kitą dimensiją

„Sony“ pristatė naują garso projektorių: namų kino patirtį perkels į kitą dimensiją

Pranešimas spaudai

2021-09-12, 08:05

„Sony“ plečia savo garso projektorių spektrą pristatydama naująjį „HT-A5000“ modelį, kuris palaiko 5.1.2 kanalų „Dolby Atmos“ garso atkūrimą ir yra aprūpintas tokioms novatoriškomis garso technologijomis kaip „Vertical Surround Engine“ ir „S-Force PRO Front Surround“.

Pažangi „Sony“ erdvinio garso technologija „Vertical Surround Engine“ leidžia namuose mėgautis kino teatruose naudojamais „Dolby Atmos“ ir „DS:X“ garso formatais. Į priekį ir į viršų nukreipti garsiakalbiai, pasitelkus unikalų „Sony“ garso signalo apdorojimo metodą, sukuria vertikaliai sklindančio ir patalpos erdvę užpildančio garso įspūdį.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

Tuo metu „S-Force PRO Front Surround“ technologija panaudojus „X-Balanced“ garsiakalbius paskleidžia garso bangas plačiu horizontaliu spektru. Stačiakampio formos „X-Balanced“ garsiakalbiai išsiskiria didesniu paviršiaus plotu, dėl kurio jie sukuria didesnį spaudimą ir gali efektingiau bei raiškiau atkurti garsą. Visa tai užtikrina realistiško, daugialypio garso patyrimą bet kokiame kambaryje.

HT-A5000

Naujasis garso projektorius „HT-A5000“ taip pat turi „Sound Field Optimization“ funkciją, kuri per integruotus mikrofonus išmatuoja patalpos erdvę ir, atsižvelgiant į jos ypatybes bei naudojamus papildomus žemų dažnių kolonėlę ar galinius garsiakalbius, parenka optimalius garso nustatymus.

Pats „HT-A5000“ projektorius turi integruotą žemų dažnių garsiakalbį ir į viršų nukreiptus garsiakalbius, dėl kurių garso bangos atspindimos nuo lubų, o du papildomi aukšto dažnio garsiakalbiai nukreipia garso bangas į šonus.

Jame taip pat yra „DSEE Extreme“ funkcija, paremta dirbtinio intelekto algoritmu „Edge AI“, kuri pagerina suglaudintų garso failų kokybę realiuoju laiku atkuriant platesnį garso dažnių spektrą.

HT-A5000-2

„HT-A5000“ tinka ir muzikos mėgėjams, kurie gali klausytis didelės raiškos garso „High-Resolution Audio“ ar erdvinio garso „360 Reality Audio“ formatų per „Amazon Music HD“, „Deezer“, „nugs.net“ ir „TIDAL“ paslaugas. Garso projektorius taip pat palaiko tokias sąsajas muzikai perduoti kaip „Spotify Connect“, „Chromecast“, „Apple Airplay 2“, „Bluetooth” ir „Wi-Fi“.

Garso efektus sustiprinti padeda papildomos belaidės „Sony“ kolonėlės. Su naujuoju „HT-A5000“ galima naudoti du žemų dažnių kolonėlių modelius – 18 cm skersmens ir 300W galios garsą atkuriančią „SA-SW5“ bei 16 cm skersmens ir 200W galios garsą atkuriančią „SA-SW3“. Prie garso projektoriaus galima prijungti ir galines kolonėles „SA-RS3S“, kurios padės sustiprinti erdvinio garso pojūtį.

Naujasis „HT-A5000“ puikiai papildo „BRAVIA“ serijos televizorių užtikrinamą audiovizualinį patyrimą. Pavyzdžiui, panaudojus „Acoustic Center Sync“ funkciją, televizorius gali atlikti centrinio garsiakalbio funkciją ir taip dar geriau perteikti vientisą kokybiško vaizdo ir garso patirtį namuose. Prie „BRAVIA“ serijos televizorių šį garso projektorių galima prijungti belaidžiu būdu, jis taip pat turi HDMI 2.1, optinę ir USB jungtis. Garso projektorius išsiskiria minimalistine, nuosaikia išvaizda, tad gali būti priderintas prie bet kokios erdvės.

Pagrindinės „Sony“ garso projektoriaus „HT-A5000“ ypatybės:

  • 5.1.2 tipo „Dolby Atmos“ ir „DTS:X“ standartų palaikymas;
  • Daugiakrypčio garso atkūrimo technologijos „Vertical Surround Engine“ ir „S-Force PRO Front Surround“;
  • Galimybė išplėsti sistemą prijungiant žemų dažnių kolonėlę ir galinius garsiakalbius;
  • Garso kokybės realiuoju laiku pagerinimas su „DSEE Extreme“ ir „Edge Ai“ dirbtinio intelekto algoritmu.

Naujasis „Sony“ garso projektorius „HT-A5000“ pasirodys 2022 m. pradžioje ir kainuos apie 900 eurų.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas