Švenčiant pasaulinę muzikos dieną: 4 būdai kaip jos klausytis išmaniai

Pranešimas spaudai

2021-10-02, 11:55

0 komentarų
Švenčiant pasaulinę muzikos dieną: 4 būdai kaip jos klausytis išmaniai

Švenčiant pasaulinę muzikos dieną, technologijų ekspertai kviečia apžvelgti kaip muzikos klausomės šiandien. Nuo asmeninių grojaraščių muzikos platformose iki bet kokią dainą atpažįstančios programėlės ir išmanių įrenginių – būdų yra išties daug.

Arnoldas Lukošius, „Tele2 Inovacijų biuro“ ekspertas, dalinasi keturiomis idėjomis, kaip patogiai ir išmaniai klausytis muzikos.

1. Populiariausios muzikos klausymo platformos

Muzikos klausymosi platformų pasirinkimas šiandien yra ypač didelis. Be tokių populiarių kaip „Spotify“ ar „YouTube“, vartotojai muzikos taip pat gali klausytis „Tidal“, „Apple Music“, „Deezer“, „Amazon Music“, „Google Play Music“, „Soundcloud“, „iHeartRadio“, „Pandora“ ir kitose pamėgtose platformose.

Daugiau nei 70 mln. dainų savo bibliotekoje turinti „Spotify“ garsėja itin personalizuotais algoritmais, kurie klausytojui lengvai padeda rasti mėgstamą muziką. Čia galite kurti ne tik savo, bet ir jungtinius grojaraščius kartu su draugais. Tokia funkcija labai praverčia ruošiantis bendrai kelionei ar vakarėliui.

Ko gero viena seniausių muzikos grojaraščių kūrimo platformų pasaulyje yra „Youtube“. Ji ypatinga tuo, kad čia galite ne tik išgirsti naujausius kūrinius, bet ir susipažinti su jų vaizdo klipais arba įsijungti vaizdo įrašus su dainos žodžiais ir dainuoti kartu.

Taip pat čia galite užsiprenumeruoti savo mėgstamų muzikantų kanalus, kurti ar išsaugoti kitų grojaraščius, redaguoti ir įkelti vaizdo įrašus ar komentuoti kitų narių patalpintus vaizdo klipus. Išskirtinės funkcijos, tokios, kaip muzikos klausymas be reklamų arba norimų klipų parsisiuntimas į savo įrenginį yra prieinamos tik įsigijusiems „Premium“ narystę.

Vertinantiems muzikos įrašų kokybę, rekomenduojame išbandyti ir „Tidal“. Šioje platformoje rasite bene aukščiausią rinkoje garso įrašų kokybę „360 Reality Audio“. Čia galėsite kurti, klausytis ar dalintis savo suasmenintais grojaraščiais, klausytis atlikėjų, takelių ar tinklalaidžių, peržiūrėti jų biografijas, ieškoti panašių atlikėjų, redaguoti grojimo eilę ir dar daugiau.

2. Programėlės kiekvienam muzikos gerbėjui

Tiems, kurie nuolat ieško naujų atlikėjų ir nori rasti naujos įdomios muzikos, būtina savo telefone turėti „Shazam“ programėlę. Ji padės akimirksniu identifikuoti bet kurią dainą. Viskas veikia labai paprastai – išgirstate patikusią dainą, įsijungiate minėtą aplikaciją, spaudžiate mygtuką „Shazam“ ir viskas – dainos pavadinimą ir jos atlikėją iškart pamatysite ekrane.

Čia galėsite ne tik perklausyti savo surastas dainas, bet ir pažiūrėti, kokių dainų šiuo metu yra ieškoma dažniausiai pasaulyje arba pasirinktoje šalyje. Be to, išmanus įrankis veikia net ir be interneto ryšio.

Kita naudinga programėlė kiekvienam, mylinčiam muziką – „Bandsintown Concert“. Ji padės greitai ir patogiai rasti kokie artimiausi koncertai vyksta šalia jūsų. Taip pat čia galėsite užsiprenumeruoti patinkančių atlikėjų ir grupių naujienas. Taip pirmieji sužinosite, kada galėsite apsilankyti jų pasirodyme.

Norintiems geriau pažinti muziką ir patyrinėti mėgstamų kūrinių muzikinius ryšius ir ištakas, patiks „WhoSampled“ įrankis. Jis nuskenuoja jūsų muzikos biblioteką ir pateikia didžiulį katalogą dainų remiksų, koverių ir kitų kūrinio versijų. Aplikacija puikiai vertinama ne tik muzikos istorikų, bet ir kitų muzikos fanų.

3. Belaidžių ausinių bumas

Kiekvienam melomanui reikalingos ir ausinės, kurios leis klausytis mėgstamų garso takelių einant į darbą, sportuojant ar sėdint autobuse. „Tele2“ statistika atskleidžia, kad šiuo metu pardavimuose dominuoja belaidės ausinės. Daugiau nei 90 proc. įsigyjamų ausinių yra būtent belaidės – jos suteikia mobilumą ir judėjimo laisvę, be to, yra itin funkcionalios.

Tarp populiariausių šiuo metu parduodamų ausinių yra „Samsung Galaxy Buds Live“ ir „Samsung Galaxy Buds2“ bei „Apple AirPods“ ir „Apple AirPods Pro“. Taip pat vartotojų mėgstamos ir „JBL“ gamintojų ausinės.

Renkantis belaides ausines svarbiausia atsižvelgti į jų suderinamumą su jūsų naudojamais įrenginiais – telefonu ar kompiuteriu. Taip pat įvertinkite ausinių patogumą ir jų valdymo specifiką. Atkreipkite dėmesį ir į garso kokybę bei papildomas ausinių funkcijas, tokias kaip triukšmo blokavimas, speciali programėlė pamestoms ausinėms surasti, intuityvus susiejimas su kitais jūsų įrenginiais ar personalizuotas belaidžių ausinių valdymas lietimu.

4. Investuojama į nešiojamas garso kolonėles

Dar vienas svarbus įrenginys muzikos gerbėjams – kokybiška muzikos kolonėlė. Vartotojai vis dažniau renkasi belaides kolonėles. Jos vertinamos dėl mobilumo, ilgai veikiančios baterijos ir galimybės įrenginį suporuoti su išmaniuoju telefonu.

„Tele2“ pardavimų duomenys rodo, kad populiariausi kolonėlių modeliai – „JBL Charge 4“, „JBL Flip 5“ ir „Harman Kardon Onyx Studio 6“.

Ieškant muzikos kolonėlės namams ar išvykoms, atsižvelkite į kolonėlės suporavimą su kitais išmaniaisiais įrenginiais, įvertinkite baterijos ištvermingumą, išbandykite garso kokybę ir pasidomėkite garsiakalbio atsparumu aplinkos sąlygoms.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

„Sony“ išleidžia plačios diafragmos, plačiakampį, priartinantį „G Lens™ FE 16-25mm F2.8 G“ objektyvą

Pranešimas spaudai

2024-04-17, 19:54

0 komentarų

„Sony“ džiaugiasi galėdami pranešti apie naujausią pilno kadro α™ (Alpha™) E-mount objektyvų linijos papildymą. FE 16-25mm F2.8 G yra plačios diafragmos objektyvas, išlaikantis maksimalią F2.8 diafragmą pilname židinio nuotolio diapazone - nuo 16 iki 25 mm.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Sony“ išleidžia plačios diafragmos, plačiakampį, priartinantį „G Lens™ FE 16-25mm F2.8 G“ objektyvą

„Sony“ džiaugiasi galėdami pranešti apie naujausią pilno kadro α™ (Alpha™) E-mount objektyvų linijos papildymą. FE 16-25mm F2.8 G yra plačios diafragmos objektyvas, išlaikantis maksimalią F2.8 diafragmą pilname židinio nuotolio diapazone - nuo 16 iki 25 mm.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje

Dėka lengvos bei kompaktiškos konstrukcijos, objektyvas ne tik užtikrina aukščiausią vaizdų kokybę, tačiau ir yra patogus nešioti.

Naujasis objektyvas pasižymi didele raiška, puikiu bokeh efektu ir greitu, tiksliu, tyliu automatiniu fokusavimu. Įspūdingai lengvas, 409 g sveriantis objektyvas lengvai nešiojamas, todėl galite lengvai mėgautis kasdieniu fotografavimu, iš perspektyvos, kurią galima išgauti tik naudojant plačiakampį objektyvą.

Objektyvas turi tą patį filtro skersmenį, darbines savybes ir yra beveik tokio pat dydžio bei svorio kaip ir 2024 m. vasario mėn. paskelbtas „FE 24-50mm F2.8 G“, todėl lengva fotografuoti fotoaparatą laikant tiek rankose, tiek naudojant stabilizatorių.

„FE 16-25mm F2.8 G“ praplečia tiek fotografijos tiek videografijos galimybes fiksuojant įvairias scenas, pavyzdžiui kraštovaizdžius, architektūrą ar portretus.

Pagrindinės FE 16-25mm F2.8 G savybės

  • Kompaktiškas ir lengvas dizainas su naujausia optine ir mechanine konstrukcija.

  • Filtro skersmuo φ67 mm, didžiausias skersmuo 74,8 mm, ilgis 91,4 mm, svoris apie 409 g.

  • Efektyviai išdėstant tris ypač mažos dispersijos stiklus ir keturis asferinius lęšius, įskaitant vieną mažos dispersijos asferinį lęšį, sumažinamos įvairios aberacijos, pvz., chromatinė aberacija, ir pasiekiamas aukštos skiriamosios gebos vaizdas nuo ekrano centro iki kampo.

  • 11 lapelių žiedinė diafragma ir sferinių aberacijų optimizavimas užtikrina gražų bokeh efektą, kuris yra skiriamasis „Sony G“ objektyvų bruožas.

  • Labai gera fotografavimo stambiu planu geba - mažiausias fotografavimo atstumas yra 0,18 m, o didžiausias didinimas - 0,20x.

  • Įmontuoti du linijiniai varikliai leidžia greitai, tiksliai, bei tyliai fokusuoti net ir greitai judančius objektus. Taip pat palaikomas greitas, nepertraukiamas fotografavimas su AF/AE sekimu iki maždaug 120 kadrų per sekundę kartu su α9 III pilno kadro veidrodiniu fotoaparatu. Sklandus sekimas net ir filmuojant 4K120p/FHD240p didelės kadrų spartos vaizdo įrašus, kuriems reikia tikslaus fokusavimo. Naudojant rankinį fokusavimą, linijinis atsakas leidžia tiksliai išgauti aukštos kokybės vaizdą.

  • Kvėpavimo kompensacija leidžia stabilizuoti vaizdą filmuojant.

  • Suderinamas su α serijos fotoaparato vaizdo stabilizavimo funkcija „Active mode“, pasiekiamas aukštas vaizdo stabilizavimo efektas.

  • Ypač patogus valdymas naudojant fokusavimo išlaikymo mygtuką, diafragmos žiedą, diafragmos paspaudimo įjungimo / išjungimo jungiklį ir fokusavimo režimo jungiklį.

  • Sukurtas taip, kad būtų atsparus dulkėms ir drėgmei, padengtas fluoro danga, neleidžiančia purvui prilipti prie priekinio objektyvo paviršiaus.

Kaina ir prieinamumas

Naująjį FE 16-25 mm F2,8 G bus galima įsigyti xx m. už maždaug xxx. Jį parduos „Sony“ įgaliotieji platintojai visoje Europoje.

Čia galima rasti įvairių išskirtinių istorijų, vaizdo įrašų ir įdomaus naujo turinio, nufilmuoto naujausiais fotoaparatais ir kitais „Sony“ gaminiais. „Sony“ Europos fotografijos centras prieinamas 22 kalbomis, jame pateikiamos naujienos, konkursai ir naujausias „Sony“ renginių kiekvienoje šalyje sąrašas.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas