„Yamaha“ pristatė naujas ausines: idealus produktas daugeliui, tačiau kaina gali ir nustebinti

„Yamaha“ pristatė naujas ausines: idealus produktas daugeliui, tačiau kaina gali ir nustebinti

Lukas Snarskis

2021-07-17, 10:55

Japonijos bendrovė „Yamaha” pristatė „YH-L700A” ausines su erdvinio garso palaikymu ir triukšmo slopinimo funkcija. Naujasis japonų produktas turėtų nustebinti technologija, kuri stebės Jūsų galvos judesius tam, jog būtų sukuriamas geriausias garso pojūtis. Tačiau tai tikrai ne viskas ką „Yamaha“ ketina pasiūlyti su naujuoju produktu.

Pradėkime nuo pradžių. Naujosios „Yamaha YH-L700A“ turi 40 mm dydžio garsiakalbius, kurių dažnių diapazonas apima nuo 8 Hz iki 40 kHz. Šios ausinės yra uždaro dizaino, o prijungus jas per 3,5 mm lizdą, jos palaiko „Hi-Res” garsą. Nemėgstantiems laidų, vertėtų žinoti, kad šis produktas palaiko „Bluetooth 5.0” su AAC ir „aptX Adaptive”. Tačiau atrodo, kad „Dolby Atmos” šiame įrenginyje nebus palaikomas. Vietoj to „YH-L700A“ turi funkciją „3D Sound Field”, kuri naudoja įprastą stereofoninį garsą ir imituoja daugiakanalį turinį.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

Yamaha-YH-L700A-3

Naujajame „Yamaha“ produkte yra ir keli garso režimai, kuriuos galite nustatyti naudodami programėlę (prieinama „Android” ir „iOS” sistemoms). Funkcija „Listening Optimizer” naudoja mikrofoną, esantį kiekvienos ausies kaušelio vidinėje pusėje, kad nuolat stebėtų girdimą garsą ir pritaikytų garsą optimaliam klausymui. Tokie dalykai kaip ausinių pritaikymas ir geras užsandarinimas gali turėti įtakos klausytis išskirtiniu garsu.

Yamaha-YH-L700A-2

„Yamaha” atstovų teigimu, kad naujajame produkte naudojamas patobulintas aktyvusis triukšmo slopinimas yra geresnis už įprastą ANC, kuris gali keisti garsą, bet slopina triukšmą. ANC naudoja išorinį ir vidinį mikrofonus, kad pašalintų tik triukšmą, nedarydamas įtakos muzikai. Taip pat yra aplinkos garso režimas su specialiu mygtuku jam įjungti ir išjungti.

Kai kurie dažniai sunkiau girdimi esant mažesniam garsumo lygiui. Funkcija „Listening Care” gali sustiprinti tik tuos dažnius, kad jie būtų geriau girdimi nedidinant bendro garsumo. Ji taip pat stebi foninį triukšmą ir atlieka panašius koregavimus, kad užtikrintų tinkamą garso pusiausvyrą.

Įjungus ANC, baterijos veikimo laikas bus tikrai geras - 34 valandos vienu įkrovimu. Įkrovimas (naudojant pridedamą USB A-C kabelį) trunka apie 3 su puse valandos. Tačiau 3D garso lauko funkcija labai eikvoja akumuliatorių, todėl bendra klausymosi trukmė (su įjungta ANC funkcija) sumažėja iki 11 valandų.

Ausinės sveria 330 g, yra sulankstomos, be to, gausite kietą dėklą joms saugoti. To ir norėsite, nes jos tikrai nėra pigios. „Yamaha YH-L700A“ bus galima įsigyti jau rugpjūtį, o jų kaina turėtų siekti maždaug 520 eurų.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas