Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Rimčiausias elektrinis dviratis - už centus ir iš Lenkijos sandėlio

Rimčiausias elektrinis dviratis - už centus ir iš Lenkijos sandėlio

Partnerio turinys

2021-06-23, 18:09

Elektriniai dviračiai, kaip ir paspirtukai, jau seniai nebėra brangus malonumas. Jais užverstas internetas, o neturėjimas tokio produkto savo asortimente daugeliui kiniškų technologijų kompanijų prilygtų kvailystei. Tačiau problema tame, jog tie visi pigūs produktai yra daugiau mažiau panašūs - panašiai kainuoja, turi panašius trūkumus ir netgi atrodo kone identiškai. Taigi, ką belieka daryti tiems, kas nori kažko kokybiškiau ir ypatingiau? Jei esate vienas šių žmonių, turime pasiūlymą kaip tik jums.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Paspaudę šią nuorodą itin kokybišką ir iki 100km vienu įkrovimu nuvažiuojantį „FIIDO M1” dviratį įsigysite vos už 855,00 euro. Į kainą įskaičiuotas pristatymas iš Lenkijos sandėlio, tad prekė jus pasieks ne tik labai greitai, bet ir be jokių papildomų mokesčių.

Daugiau apie „FIIDO M1”

1%20%284%29

„FIIDO” galbūt lietuviams nėra labai gerai žinomas gamintojas, tačiau Kinijoje jis jau spėjo pagarsėti kaip itin kokybiškų elektrinių dviračių prekės ženklas. Bendrovė nesimėto tarp skirtingų produktų gamybos, tad visus savo resursus išnaudoja būtent dviračių tobulinimui ir kūrimui.

IMG_20200507_135946-e1e966c4b03c6a74

„FIIDO M1” yra vienas bendrovės flagmanų ir tai galima pastebėti vien iš dizaino. Šis dviratis atrodo visiškai kitaip nei jo kiniški broliai, primenantys ne dviračius, o peraugusius elektrinius paspirtukus ar tuos kelioninius mažaračius. Solidus ir tvirtas aliuminio rėmas atlaikys bus ilgaamžis, neturės korozijos problemų ir atlaikys net 120kg sveriančius asmenis. Visgi geriausia dalis yra tai, jog „FIIDO M1” rėmas per vidurį gali būti sulenkiamas, taip stipriai sumažinant dviračio matmenis ir leidžiant jį pasiimti į kelionę.

Fiido-M1-1

Kadangi gamintojas „FIIDO M1” pozicionuoja kaip kalnų dviratį, neįmanona nepastebėti didžiulių ir plačių 20" padangų. Jos padės kur kas užtikrinčiau važiuoti per kelio nelygumus, žvyrą, purvą ir bet kokį kitą paviršių. Prie važiavimo komforto stipriai prisideda dvigubi amortizatoriai - priekyje ir gale.

Kalbant apie techninius duomenis, svarbu paminėti 250W galios elektrinį motorą. Galbūt iš pirmo žvilgsnio pajėgumas neatrodo didelis, tačiau, kompanijos teigimu, dviratyje montuojama 7 bėgių „Shimano” sistema leidžia transporto priemonei važiuoti ne prasčiau, nei joje sumontavus 450W variklį. Šis komplektas leidžia „FIIDO M1” pasiekti maksimalų 31km/h greitį.

maxresdefault%20%2880%29

Kita vertus, juk dviratis yra dviratis ir kartais norisi tiesiog paminti pedalus, o ne važiuoti lyg kokiu mopedu. „FIIDO” pagalvojo ir apie tai - dviračio savininkas gali rinktis iš 3 važiavimo režimų: visiškai mechaninio (tik minant pedalus), pusiau elektrinio (variklis padeda pedalus minti lengviau) ir visiškai elektrinio.

„FIIDO M1” viduje montuojama didžiulė 12,5Ah baterija pasižymi dideliu 85% efektyvumu ir leižia nuvažiuoti net iki 100km vienu įkrovimu. Nors tokiam atstumui pasiekti greičiausiai reikėtų idealių važiavimo sąlygų, akumuliatoriaus suteikiamas 60-80km atstumas realiame gyvenime skamba išties įspūdingai. Tik pagalvokite, kiek kartų pirmyn ir atgal galėtumėte suvažinėti į darbą ar išsiruošti į kokį didelį žygį.

FIIDO-M1-handlebar

Gera žinia ir tai, jog „FIIDO M1” pirkėją pasiekia visiškai paruoštas naudojimui, Jame yra ir greitį bei įkrovą rodantis ekranėlis, apšvietimo sistema ir svarbiausia - galingi stabdžiai. Turėdama galvoje dviračio klasę, kompanija nusprendė nepagailėti pinigų ir sumontuoti dvigubus diskinius stabdžius tiek priekyje, tiek gale. Tai stipriai padidina stabdymo efektyvumą lekiant nuo kalno ar netikėtai išnirus nenumatytai kliūčiai.

Fiido-M1-promo

Na, o viską vainikuoja kokybiška „KMC” grandinė ir patogi sėdynė.

Pasvėrus viską, „FIIDO M1” yra puikus pasirinkimas - jis kainuoja mažiau nei kokybiškas kalnų dviratis be elektrinio variklio bei siūlo didelį universalumą, kuriam prilygti negali praktiškai niekas. Juo labiau, kai šiuo metu jį galite įsigyti už puikią kainą.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą itin kokybišką ir iki 100km vienu įkrovimu nuvažiuojantį „FIIDO M1” dviratį įsigysite vos už 855,00 euro. Į kainą įskaičiuotas pristatymas iš Lenkijos sandėlio, tad prekė jus pasieks ne tik labai greitai, bet ir be jokių papildomų mokesčių.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Marius

Ar pakrovėjas yra komplektacijoje,?ir kaip nusipirkti su dviraty?pristatymo terminai?garantijos?

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas