Vasaros kelionėms pasiruoškite jau dabar: puikus el.paspirtukas dabar kainuoja tik 169,99 eurus

Vasaros kelionėms pasiruoškite jau dabar: puikus el.paspirtukas dabar kainuoja tik 169,99 eurus

Partnerio turinys

Vasara jau senokai baigėsi, o įsibėgėjant žiemos sezonui – puiki galimybė pasiruošti kitų metų šiltajam sezonui. Elektriniai paspirtukai yra neatsiejama daugelio mūsų vasaros transporto priemonė, o dabar itin palankus metas įsigyti vieną ir Jums. Ieškote pigaus varianto? Mes turime Jums specialų pasiūlymą!

Mūsų partneriai „Cafago“ turi specialų pasiūlymą, kurio metu galima įsigyti „EYU E9SM“ elektrinį paspirtuką, kuris šiuo metu kainuoja tik 169,99 eurus. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Tiesa, reikėtų atkreipti dėmesį, jog šios akcijos laikas yra labai ribotas, o sandėlyje liko vos 28 vienetai. Taigi, paskubėkite, o norėdami jį įsigyti jau dabar – spauskite čia.

paspirtukas-3

Nors šio elektrinio paspirtuko kaina ir pakankamai žema, visiškai nepanašu, kad gamintojas būtų paaukojęs kokybę kainos labui. „EYU E9SM” pasižymi akį traukiančiu dizainu, bet kartu yra ir labai tvirtas. Paspirtuko gamybai naudojamas atsparus aliuminio lydinys leis važiuoti net ir sudėtingiausiomis sąlygomis be baimės sulaužyti ar deformuoti šią dviratę transporto priemonę.

paspirtukas-2

Tiesa, aliuminis turi ir kitą privalumą – lengvumą. „EYU E9SM” sveria vos 8,1 kg ir todėl labai ženkliai lenkia net 12,5 kg svorio konkurentą iš „Xiaomi”. Dėl to šį pigų paspirtuką be vargo transportuosite automobiliu, autobusu ar reikalui esant užsinešite į aukštai įsikūrusį biurą ar butą. Atsparumas nesibaigia aliuminio lydiniu – „EYU E9SM” pagamintas taip, kad jokie laidai nebūtų pasiekiami iš išorės, todėl nereikės jaudintis dėl užklupusio lietaus.

paspirtukas-4

Kaip ir analogiški produktai, maksimalus leidžiamas paspirtukininko svoris yra 100kg, kas yra kur kas daugiau nei sveria vidutinis lietuvis. Važiavimo komfortą užtikrina tylus variklis, neslystantis pedalas, reguliuojamas vairo aukštis bei smūgiams atspari spyruoklė. Pėdoms skirta aikštelė padengta specialia neslystančia ir lengvai valoma danga. Kalbant apie ratus, čia naudojamos 8 colio pradūrimui atsparios padangos su neslystančiu protektoriumi, garantuojančiu galimybę važiuoti net ir šlapiu asfaltu.

paspirtukas-1

Visgi svarbiausia išsiaiškinti su važiavimu tiesiogiai susijusią informaciją. „EYU E9SM” vienu įkrovimu gali nuvažiuoti 12 km, bet tikslus atstumas priklauso ir nuo važiavimo greičio. Beje, jis siekia 25 km/h, kas neskamba kaip daug, bet daugumai yra daugiau nei pakankama. Tylus elektros variklis pasižymi 200W galia, o baterija – 4800 mAh.

Taigi, kaip jau supratote, „EYU E9SM” yra tiesiog idealiai subalansuotas miesto žmogui. Lengvas ir tvirtas korpusas bei 12 km siekiantis kelionės atstumas yra tai, ko visiškai pakanka daugeliui mūsų. Paspirtukas šiuo metu kainuoja tik 169,99 eurus. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Tiesa, reikėtų atkreipti dėmesį, jog šios akcijos laikas yra labai ribotas, o sandėlyje liko vos 28 vienetai. Taigi, paskubėkite, o norėdami jį įsigyti jau dabar – spauskite čia.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Nelabai

Vertą pirkti tą jusu paspirduka , nuvažiuojanti 12 km. , o realiai tikrai mažiau...

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas