Transportas

Amerikiečiai sukūrė įspūdingą elektrinį motorolerį: pasiūlys ne tik įspūdingą greitį, bet ir solidų nuvažiuojamą atstumą, tačiau kaina nustebins daugelį

Kalifornijoje įsikūrusi kompanija „CSC Motorcycles“ pristatė elektrinį motorolerį E-RT3. CSC E-RT3 yra technologijų prikrautas mobilumo mieste sprendimas, pasižymintis įspūdingu našumu.

Amerikiečiai sukūrė įspūdingą elektrinį motorolerį: pasiūlys ne tik įspūdingą greitį, bet ir solidų nuvažiuojamą atstumą, tačiau kaina nustebins daugelį

„CSC Motorcycles“ išleido benzinu varomų ir elektrinių motociklų mišinį, pasižymintį tinkamomis eksploatacinėmis savybėmis. Elektrinis motoroleris E-RT3 šiek tiek panašus į Europoje jau parduodamus elektrinius modelius. Pristatymas įvyks neilgai trukus po to, kai prekės ženklas pristatė ES5 e-motorolerį.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

CSC E-RT3 turi visas funkcijas, kurios yra mažame ir vidutinio dydžio elektriniame motoroleryje. Jo modernų dizainą pabrėžia aštrus, kampuotas kėbulas, taip pat ilga ratų bazė. Jame yra 8 kW vidutinės pavaros variklis, kuris tiekia galią visame sūkių diapazone. E-RT3 maksimalus greitis yra 121 km/h, o jo trijų dalių polimero ličio baterija nuvažiuoja apie 200 km. Tai reiškia, kad CSC E-RT3 tinka greitkeliui.

E-RT3 turi modernų spalvotą TFT ekraną, skirtą daugybei važiavimo pranešimų. Elektrinis motoroleris taip pat turi pilną LED apšvietimą ir kitus turistinius patogumus, esančius dabartiniuose aukščiausios klasės modeliuose. Jame yra beraktis valdymas, elektrinė daiktadėžė po sėdyne, USB sąsaja ir apšviesti valdikliai. Jo gale taip pat yra patvari bagažinė, ant kurios gali būti pritvirtinta dėžė arba bagažas. E-RT3 TFT ekraną taip pat galima susieti su išmaniuoju telefonu per papildomą programėlę.

CSC atidarė išankstinius E-RT3 užsakymus su sumažinta 6 995 JAV dolerių, kas yra maždaug 6 341 eurai, kaina. CSC E-RT3 elektrinio motorolerio kaina po išankstinio užsakymo laikotarpio pakils iki 7295 dolerių, taip pat nurodomi papildomi 410 JAV dolerių platintojo mokesčiai. CSC E-RT3 elektrinis motoroleris bus išleistas 2023 metų spalio–lapkričio mėnesiais. E-RT3 šiuo metu siejamas tik su JAV, tačiau ateityje tai gali pasikeisti.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas