Automobilis „Renault 4EVER Trophy“ sugrįžta prie 1962 m. modelio „4L“ spalvų

Parodomasis „Renault 4EVER Trophy“ automobilis sugrįžta prie 1962 m. debiutavusio legendinio „Ile-de-France“ mėlyno atspalvio.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Automobilis „Renault 4EVER Trophy“ sugrįžta prie 1962 m. modelio „4L“ spalvų

Nors „4L“ modelio gamyba nutraukta daugiau nei prieš 30 metų, jo pavadinimas vis dar yra iškalbingas. Tai tapo akivaizdu, kai praėjusiais metais Paryžiaus automobilių parodoje buvo pristatytas parodomasis automobilis „Renault 4EVER Trophy“.

Įkvėptas originaliojo modelio „Renault 4“, šis parodomasis automobilis atveria kelią būsimam kompaktiškam visiškai elektriniam B segmento visureigiui ir tikrai sukels nemažai triukšmo, kai 2023 m. Paryžiuje vyksiančiame Prancūzijos atvirajame teniso čempionate pademonstruos savo naują išvaizdą.

Norint pabrėžti retro žavesį, „4EVER Trophy“ buvo nudažytas atspalviu, kurį įkvėpė 1962 m. pasirodžiusio modelio „4L“ spalva „Ile-de-France Blue“. Sudėtingą ir technologijų įkvėptą dizainą sustiprina fluorescencinės geltonos spalvos stogo juostų, skydo, amortizatorių spyruoklių ir ratų emblemų akcentai.

Įspūdinga duoklė kultiniams Prancūzijos atvirojo teniso čempionato kamuoliukams pabrėžia parodomojo automobilio visureigio dvasią ir atspindi svarbiausius originalaus modelio bruožus.

„4EVER Trophy“ debiutuos su visiškai naujos spalvos kėbulu 2023 m. gegužės 22 d., kai Paryžiuje vyks Prancūzijos atvirojo teniso čempionato atrankos turnyro atidarymo etapas.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas