CES 2024 parodoje išvysime neįtikėtina elektrinį automobilį: gamintojas savo šedevrą anonsuoja jau daugiau nei metus, sužinokite, kuo jis nustebins

Bilis.lt

2024-01-09, 13:00

0 komentarų

Kiekvienų metų sausis yra ypatingas technologijų gerbėjams ir entuziastams. Ne išimtis ir 2024 metų pradžia, kuomet Las Vegase įvyks kasmetinė CES (ang. Consumer Electronics Show) paroda, kurioje išvysime daugybę naujienų. Šiemet daugiausiai dėmesio turėtų būti skirta dirbtinio intelekto ir automobilių rinkos sprendimams.

Puikis el.dviratis, kuris dabar net 300 eurų pigesnis nei Lietuvoje!
CES 2024 parodoje išvysime neįtikėtina elektrinį automobilį: gamintojas savo šedevrą anonsuoja jau daugiau nei metus, sužinokite, kuo jis nustebins

Sausio 9-12 dienomis įvyksiančioje technologijų parodoje turėtumėme išvysti nemažai naujų sprendimų, o Las Vegase vyksiančioje parodoje dalyvaus ir „Mullen“ kompanija. Šis gamintojas dar prieš 16 mėnesių pradėjo anonsuoti naująjį „Five RS“ elektrinį modelį. Dar vienas anonsas įvyko praėjusių metų rugpjūtį, o dabar įvyks ir pristatymas.

Bendrovės atstovai paskelbė, jog Las Vegase įvyksiančios CES 2024 parodos metu pagaliau įvyks oficialus „Mullen Five RS“ krosoverio pristatymas. Šis automobilis turėtų pasiūlyti daugiau nei 820 kW, kas leis įsibėgėti nuo 0 iki 97 km/h per mažiau nei dvi sekundes. Maksimalus šio modelio greitis sieks 322 km/h.

„Mullen“ ruošiasi pasiūlyti ir paprastą „Five“ modelį, kuris dar šiemet turėtų pasiekti ir masinės gamybos linijas. Šis elektrinis automobilis turėtų kainuoti maždaug 51 tūkst. eurų bei bus „Tesla Model Y“ ir „Volkswagen ID.4“ konkurentas. Pranešama, jog šio modelio maksimalus greitis sieks 249 km/h, o nuo 0 iki 97 km/h įsibėgės per 3,2 sekundės.

„Mullen Five“ naudos 95 kWh bateriją ir turėtų nuvažiuoti iki 523 kilometrų su vienu įkrovimu. Deja, tačiau kokiomis kitomis savybėmis pasižymės „Five RS“ modelis – nėra atskleidžiama. Kaip bebūtų, šio elektrinio automobilio pristatymas įvyks jau netrukus, o visą naujausią informaciją rasite ir mūsų portale.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas