Dar viena bloga žinia rusams: veiklą šalyje stabdo ir Kanados bendrovės valdomas „Circle K“ degalinių tinklas

Dar viena bloga žinia rusams: veiklą šalyje stabdo ir Kanados bendrovės valdomas „Circle K“ degalinių tinklas

Pranešimas spaudai

Reaguodama į tebesitęsiantį Rusijos karą prieš Ukrainą Kanados bendrovė „Alimentation Couche-Tard, Inc.“ (ACT) stabdo veiklą Rusijoje.

ACT stabdo 38 parduotuvių Rusijoje veiklą ir rūpinasi, kad būtų užtikrintas darbuotojų saugumas, o veikla būtų nutraukta tinkamai bei atsakingai. Rusijoje ACT veikė kaip prekės ženklas „Circle K“, turėjo daugiau kaip 320 darbuotojų Sankt Peterburge, Murmanske bei Pskove.

„Mes smerkiame Rusijos agresiją prieš Ukrainą ir didžiulį jos poveikį žmonėms – tiek ukrainiečiams, tiek rusams, – sako bendrovės prezidentas ir generalinis direktorius Brianas Hannaschas, – todėl priėmėme sprendimą sustabdyti veiklą. „Couche-Tard“ turėjo parduotuvių Rusijoje beveik tris dešimtmečius.“

Circle-k_2022-03-08-200308_oaps

Bendrovė užjaučia visus nukentėjusius Ukrainoje. ACT Raudonajam kryžiui jau paaukojo daugiau nei 1,5 milijono JAV dolerių ir pradėjo pasaulinę kampaniją, kuria siekiama surinkti papildomų lėšų Ukrainos žmonėms. Nuo pat krizės pradžios vietinės „Circle K“ komandos Lenkijoje ir Baltijos šalyse remia pabėgėlius, maistu ir gėrimais, būstu ir aukomis vaikų labdaros organizacijoms.

Bendrovė valdo daugiau nei 16 tūkst. parduotuvių ir „Circle K“ degalinių tinklą Šiaurės Amerikoje bei Europoje.

„Circle K Lietuva“ dar praėjusią savaitę atsisakė bendradarbiavimo su visais degalinių parduotuvėse esančių prekių tiekėjais, turinčiais bet kokių ryšių su Rusijos Federacija ir Baltarusija.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas