Transportas

Dar vienas gamintojas meta visus resursus į elektromobilius: „Kia“ paskelbė apie planuojamas investicijas, bus skirta milžiniška suma

Elektrinių transporto priemonių pardavimai auga ir stabiliai keičia benzinu ir dyzelinu varomų automobilių pardavimų kiekius. Pasižiūrėjus į atskirų prekių ženklų pardavimo rekordus ar net į atskiras šalis, bendras vaizdas – ganėtinai aiškus. Elektromobiliai tampa vis populiaresni.

Dar vienas gamintojas meta visus resursus į elektromobilius: „Kia“ paskelbė apie planuojamas investicijas, bus skirta milžiniška suma

Daugelis automobilių gamintojų vis daugiau investuoja į naujų elektrinių transporto priemonių kūrimą, o apie tokius planus paskelbė ir „Kia“ atstovai. Pranešama, jog bendrovė ketina investuoti didžiulę sumą tam, jog žengtų dar vieną žingsnį į priekį, kuriant naujus elektromobilius, plėtojant autonominio vairavimo galimybes.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

„Kia“ paskelbė, jog per artimiausius penkerius metus ketina investuoti 22 mlrd. eurų, o 10 mlrd. bus skirta būtent elektrinių transporto priemonių kūrimui, autonominio vairavimo galimybių tobulinimui bei robotikai. Bendrovė pasidalino ir platesniais planais.

Skelbiama, jog iki 2030 metų siekiama, jog 55 proc. bendrovės automobilių būtų elektriniai. Tai reiškia, jog per artimiausius septynerius metus „Kia“ tikisi pagaminti maždaug 2,38 mln. elektrinių automobilių. Teigiama, kad 37 proc. iš jų turėtų būti visiškai elektriniai, o kiti – hibridiniai.

Priminsime, jog „Kia“ jau artimiausiu metu turėtų pristatyti „Kia EV9“, o taip pat ir „Kia EV5“ modelius, kurių debiuto laukiama jau kitąmet. 2025 metais bendrovė ruošiasi pristatyti ir biudžetinės klasės „EV3“ visureigį.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas