Transportas

Daugelis Lietuvos vairuotojų – turėtų sunerimti: pastarųjų savaičių degalų kainos sufleruoja blogą tendenciją

Per praėjusią savaitę, birželio 12-18 d., abiejų rūšių degalų vidutinės kainos ir Latvijoje ir Lietuvoje padidėjo 0,3–1,8 procento.

Daugelis Lietuvos vairuotojų – turėtų sunerimti: pastarųjų savaičių degalų kainos sufleruoja blogą tendenciją

Vidutinės degalų kainos sumažėjo tik Lenkijoje, kur krito 0,6–1 proc. Vokietijoje benzinas atpigo vos 0,1 proc., o dyzelinas pabrango 1,1 procento.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Nors Baltijos šalyse pigiausi degalai ir toliau išlieka Lietuvoje, bet antrą savaitę iš eilės mūsų šalyje jų vidutinės kainos padidėjo labiausiai: benzinas pabrango 0,9 proc., dyzelinas – 1,8 proc., arba 0,01 – 0,02 Eur/l.

Palyginimui, kaimynėje Lenkijoje benzino vidutinė kaina siekia 1,46 Eur/l ir yra 0,04 Eur/l mažesnė nei Lietuvoje, o Vokietijoje vidutinė kaina sudaro 1,86 Eur/l.

Dyzelino vidutinė kaina mūsų šalyje dabar yra 1,33 Eur/l – tai 0,04 Eur/l mažiau už vidutinę dyzelino kainą Lenkijoje, kuri ji siekia 1,37 Eur/l. Vokietijoje vidutinė dyzelino kaina sudaro 1,61 Eur/l.

Šiuo metu vidutinės degalų kainos visose lyginamose Baltijos jūros regiono valstybėse yra 6–34 proc., arba 0,12–0,68 Eur/l mažesnės nei buvo prieš 12 mėnesių. Per šį laikotarpį degalų kaina labiausiai sumažėjo Lietuvoje: benzinas atpigo 28 proc., dyzelinas – 34 procentus.

Nuo birželio pradžios iki šiol (1–22 d.) dyzelino didmeninė kaina padidėjo 0,174 Eur/l, o benzino didmeninė kaina sumažėjo 0,001 Eur/l.

Praėjusią savaitę Brent naftos kaina siekė 74,4 USD/bbl – tai 2,2 proc. daugiau už ankstesnės savaitės vidutinę kainą. Urals naftos kaina sudarė 55,7 USD/bbl – tai 3,3 proc. daugiau už ankstesnės savaitės vidutinę kainą.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas