Transportas

Elektrėnų paslaugų miestelis greitai taps elektromobilių traukos centru

Svarbiausioje šalies magistralėje ties Elektrėnais įkurtas paslaugų miestelis toliau plečiasi.

Elektrėnų paslaugų miestelis greitai taps elektromobilių traukos centru

Prie ambicingą projektą auginančių nekilnojamo turto vystytojų „MAD Property“ prisijungusi Estijos elektromobilių infrastruktūros plėtros įmonė „Eleport“ komplekse „Energy Spot Elektrėnai“ įrengs bent šešias naujas greitojo įkrovimo stoteles. Laukiant kol bus įkrauta baterija, čia taip pat bus galima apsipirkti, pavalgyti ir išgerti kavos.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Planuojama, kad pirmosios, nuo 150 iki 300 kW galios, greito, trunkančio vos 15–30 minučių, įkrovimo stotelės šalia Elektrėnų esančiame paslaugų komplekse pradės veikti dar šiais metais. Iki 2030 metų bendrovė „Eleport“ ketina įrengti mažiausiai šešis tokius įkroviklius.

Priklausomai nuo klientų srauto, darbai gali būti paspartinti, o stotelių skaičius – padidintas. Įkrovimo įrangos operatorius žada užtikrinti aukščiausio lygio paslaugų kokybę.

„Atsirenkame tik geriausių gamintojų stoteles, kurias išbando mūsų technologijų komandos specialistai, o naują įrangą aktyvuojame tik gavę jų patvirtinimą. Svarbu ir tai, kad mes ne tik įrengiame stoteles, bet ir garantuojame tinkamą jų techninę priežiūrą, klientų, EV vairuotojų, aptarnavimą. Todėl vartotojai, į vietą atvykę vairuotojai, gali būti tikri, kad jos veiks ir jiems nereikės su apytušte baterija stresuojant važiuoti kažkur kitur“, – kalba „Eleport“ vadovas Lietuvoje ir Baltijos šalyse Kazys Pupinis.

Galingos ir patikimos įkrovimo stotelės išsiskirs itin patogia vartotojo sąsaja. „Mes patys vystome ir adaptuojame programinę įrangą, atsižvelgdami į kiekvieno kliento poreikius. Techninė įranga kartu su pažangia programine įranga sudaro didelę dalį kokybiškai suteikiamos paslaugos“, – teigia K. Pupinis.

Užtikrinant maksimalų elektromobilių eksploatacijos tvarumą, visose „Eleport“ stotelėse įkrovimui yra ir bus tiekiama tik iš atsinaujinančių šaltinių gaunama elektros energija.

Į paslaugų miestelį atvykus su apytušte baterija elektromobilį bus patogu pastatyti įkrauti ir užsukti į prekybos centrą, kavinę ar vieną iš penkių greta esančių greito maisto restoranų.

Maisto ir gėrimų užsakymai priimami ir telefonu bei internetu, o trijuose restoranuose juos atsiimti galima net neišlipant iš automobilio. Jei baterija pilna, bet skrandis tuščias, nusukus nuo magistralės užsakymą galima atsiimti pro langelį.

„Didžiausias šios vietos privalumas – išvystyta infrastruktūra. Lietuvoje iki šiol nėra kito tokio sustojimo, kuriame būtų siūloma tiek įvairių paslaugų. Čia rasite prekybos centrą, kavinę, įvairias maitinimo vietas, plovyklą, degalinę, o greitai – ir įkrovimo stoteles. Elektromobilių vairuotojams ir keleiviams tikrai neteks nuobodžiauti sėdint tamsoje“, – komentuoja vienas „MAD Property“ įkūrėjų Domas Jagminas.

Į Elektrėnuose esantį paslaugų miestelį patogu užsukti vykstant ne tik Vilniaus kryptimi, bet ir važiuojant link pajūrio – nusukimui nuo pagrindinio kelio atlikti užteks vos 2–3 minučių.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas