Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Europos „Metų automobilis 2021” nustebins: po ilgos pertraukos laimėjo mažylis

Europos „Metų automobilis 2021” nustebins: po ilgos pertraukos laimėjo mažylis

Ignas Petrikonis

2021-03-02, 17:20

Naujasis „Toyota Yaris“ išrinktas Europos „Metų automobiliu 2021“. Nedidelis miesto hečbekas geriausiu pripažintas rinkimuose, kuriuose balsą skirti galėjo 59 komisijos nariai iš 22 šalių. Ketvirtosios kartos „Yaris“ garbingą įvertinimą gavo prabėgus 21-eriems metams po to, kai Europos metų automobiliu buvo pripažintas pirmosios kartos „Yaris“. Tai buvo pirmasis „Toyota“ gautas apdovanojimas šiuose rinkimuose. „Yaris“ modelis rinkimų komisijos įvertinamas nuolatos, mat kiekviena šio modelio karta patekdavo į apdovanojimų finalistų sąrašą.

Rinkimų komisija įvertino „Yaris“ hibridinę technologiją dėl nuoseklaus ir tolygaus važiavimo, nedidelių emisijų ir patrauklios automobilio kainos. Tai pagrindiniai veiksniai, kodėl net 80 proc. nupirktų „Yaris“ yra hibridiniai.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Naujasis „Yaris“ buvo giriamas ir dėl dizaino, dinamiškų savybių bei aukščiausios klasės saugumo technologijų.

toyota-yaris-2020-gallery-02-full_tcm-11-1937444-e1614632280445

Be to, Europos metų automobilio rinkimų komisija įvertino „Toyota“ sėkmę vėl įžiebus aistrą karštiesiems hečbekams visoje Europoje su neseniai išleistu „GR Yaris“.

Europos metų automobilio 2021 titulas „Yaris“ buvo skirtas praėjus vos kelioms dienoms po to, kai modelis buvo pripažintas geriausiai parduodamu automobiliu Europoje. Tai ženklas, kad europiečiai neabejotinai sutinka su rinkimų komisijos įvertinimu.

toyota_yaris_102

Mattas Harrisonas, „Toyota Motor Europe“ vykdomasis viceceprezidentas, neslėpė, kad šis apdovanojimas – didžiulė garbė Japonijos automobilių gamintojui ir dėkojo komisijai už jos sprendimą ir pripažinimą.

„Taip pat norėčiau pasinaudoti proga ir paminėti didžiulę aistrą, su kuria dirba mūsų komandos Europoje ir Japonijoje. Tai geriausias kada nors sukurtas „Yaris“, kuris, kaip ir norėjo Akio Toyoda, mūsų klientų veiduose sukelia šypseną“, – sakė jis.

„Toyota“ modeliai Europos metų automobilio titulus yra pelnę triskart. „Yaris“ šį garbingą apdovanojimą gavo 2000-aisiais, „Prius“ garbė teko 2005-aisiais, o naujasis „Yaris“ pakartojo giminaičių sėkmę 2021-aisiais.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas