Geriausias kainos ir kokybės santykis: „Dacia“ automobilis pelnė nominaciją prestižiniuose apdovanojimuose

Geriausias kainos ir kokybės santykis: „Dacia“ automobilis pelnė nominaciją prestižiniuose apdovanojimuose

Pranešimas spaudai

Vos 2021 m. pavasarį pasirodęs modelis „Dacia Spring“ jau sulaukė sėkmės ir „Automobile Awards“ apdovanojimuose laimėjo „Good Deal 2021“ nominaciją. Nominacija, kurią skiria 18 žurnalistų vertinimo komisija, skiriama automobiliui, suteikiančiam geriausią kainos ir kokybės santykį automobilių, parduodamų už mažiau nei 20 tūkst. eurų, kategorijoje. Po to, kai 2020 m. modelis „Sandero“ pelnė šią nominaciją, šiemet ant nugalėtojų pakylos užkopė ir modelis „Spring“. Vien elektra varoma transporto priemonė pasižymi nedidele kaina ir mažomis eksploatavimo išlaidomis.

Pristačius modelį „Spring“, šis plačiai nuskambėjo kaip prieinamiausias miesto elektromobilis rinkoje. Šiuolaikiškas, pagrindinius poreikius atitinkantis elektromobilis „Spring“ yra kompaktiškas ir visa tai už neprilygstamą kainą. Tai universalus ir prisitaikantis automobilis, kurio kompaktiškas dydis ir įspūdingas nuvažiuojamas atstumas (iki 305 km pagal „WLTP City“) leidžia jį idealiai pritaikyti kasdieniam naudojimui.

Dacia-3

Per aštuonis mėnesius gauta daugiau kaip 40 tūkst. modelio „Spring“ užsakymų. Tai – puiki komercinė reakcija. Elektromobilis „Spring“, suteikdamas galimybę visiems naudotis elektra varomu transportu, pritraukė ne tik „Dacia“ prekių ženklą jau pažįstančius klientus, bet ir daug naujų klientų. „Nuo pat pasirodymo „Dacia Spring“ sulaukė didžiulės sėkmės. Norėtume padėkoti „Automobile Awards“ už jau antrąją „Good Deal“ nominaciją, kuri patvirtina, kad klientai noriai renkasi mūsų modelius. Dėl savo neprilygstamos kainos ir patrauklios išvaizdos, „Spring“ elektromobiliai tampa prieinami visiems. Trumpai tariant, tai elektrinė „Dacia“ rEVoliucija!“,- sake Denis Le Vot, „Dacia“ ir „LADA“ prekių ženklų generalinis direktorius.

„Bigster Concept“ užkariavo komisijos širdis

Dacia-2

Vertinimo komisija taip pat pripažino „Bigster Concept“ 2021-ųjų „Coup de Coeur“ koncepcinių automobilių kategorijoje. Ištikimas „Dacia“ dvasiai, „Bigster Concept“ koncepcinis automobilis yra 4,6 m ilgio, tvirtas ir erdvus. Savo stichijoje – dulkėtuose keliuose ir užkariaujant nepažintas teritorijas – jis siūlo nepriekaištingą paketą su viskuo, ko reikia norint leistis į kitą nuotykį.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Dacia
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Mindaugas

Geriausias..., kokybė..., prestižiniuose... tai apie 2021 metų naujieną pelniusią 1 žvaigždutę iš 5 Euro NCAP saugos testuose.

Mindaugas

Pavadinime naudojamai apibūdinimai: geriausia, kokybė, prestižinis ir visa tai apie ekonominį kelių dešimtmečių senumo technologijų kratinį pelniusį 1 saugumo žvaigždutę iš 5. Šiam portalui tai yra geras, kokybiškas ir prestižinis...

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas