Transportas

„Honda“ paruošė staigmeną europiečiams: į Europą atkeliauja dar vienas elektromobilis

Elektrinių automobilių rinkoje vis labiau auga konkurencija. Daugelis gamintojų jau dabar fokusuojasi į elektromobilių gamybą, o naujienos apie naujus modelius pasirodo kone kasdien.

„Honda“ paruošė staigmeną europiečiams: į Europą atkeliauja dar vienas elektromobilis

2023 metų „Honda e:Ny1“ yra antroji visiškai elektrinė bendrovės transporto priemonė, skirta Europos rinkai, o iš tikrųjų tai pervadintas „e:NP1“ prekės ženklas, išleistas praėjusių metų liepą. „Honda“ teigia norinti išnaudoti augančią B segmento visureigių paklausą regione.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

„Honda“ pasidalino keliais vaizdais, patvirtinančiais glaudų „e:Ny1“ ryšį su kinišku „e:NP1“. Abu automobiliai išoriškai ir viduje atrodo identiški ir yra paremti „e:N Architecture F“ platforma su priekiniais varančiaisiais ratais, 68,8 kWh baterija ir 201 AG.

Tai užtikrina 412 km (258 mylių) atstumą, o greito įkrovimo nuolatinės srovės sistema gali įkrauti nuo 10 iki 80 proc. vos per 45 minutes.

„Honda“ teigia, kad „e:Ny1“ Europos rinką pasieks per ateinančius mėnesius, tačiau apie kainas nieko neužsiminė. Kai kurie žiniasklaidos šaltiniai nurodo 37,5 tūkst. JAV dolerių pradinę kainą JK, tačiau kol kas tai nėra oficialiai patvirtinta.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas