Informacija, kurią privalo žinoti kiekvienas vairuotojas: rytoj numatomi papildomi griežtesni eismo ribojimai, sužinokite kas keičiasi

Pranešimas spaudai

2023-07-11, 19:11

3 komentarai (-ų)

Liepos 11–12 d. Vilniuje vykstančio NATO viršūnių susitikimo metu saugumo sumetimais dalyje miesto numatomi eismo ribojimai.

Fantastiškas el.dviratis dabar kainuoja tik 619 eurų. Spauskite čia ir nurodykite 24BTSE3 nuolaidos kodą.
Informacija, kurią privalo žinoti kiekvienas vairuotojas: rytoj numatomi papildomi griežtesni eismo ribojimai, sužinokite kas keičiasi

Atsižvelgiant į NATO viršūnių susitikimui keliamus saugumo reikalavimus koreguojami įvesti eismo ribojimai – rytoj jie bus griežtesni nei numatyta.

Liepos 12 d. nuo 6.30 iki 12 val. be kitų suplanuotų ir anksčiau skelbtų ribojimų galios šie:

 • Iš Vakarinio aplinkkelio pietų kryptimi važiuojančios transporto priemonės ties Oslo g. bus nukreipiamos tik link Gariūnų.
 • Važiuojant Oslo g. rytų kryptimi (nuo Gariūnų) transporto priemonės galės įvažiuoti tik į Vakarinį aplinkkelį arba į Erfurto gatvę.
 • Eismas Lazdynų tiltu ir Oslo g. atkarpa tarp Lazdynų tilto ir Vakarinio aplinkkelio bus draudžiamas.
 • Eismas estakada virš Savanorių pr. žiedo bus draudžiamas. Visos transporto priemonės, atvažiuojančios Tūkstantmečio gatve nuo Naujininkų bus nukreipiamos į Savanorių pr. žiedą, kuriame bus galima išvažiuoti tik į Savanorių prospektą (tiek miesto, tiek Kauno kryptimi).
 • Eismas Geležinio Vilko gatvės atkarpoje tarp Savanorių žiedo ir Pedagoginio žiedo bus draudžiamas.
 • T. Narbuto gatve įvažiavimas į Pedagoginio žiedą bus draudžiamas.
 • Geležinio Vilko gatve pietų kryptimi (nuo Baltupių) transporto priemonės galės važiuoti tik į Žalgirio g. arba į Ukmergės g.

 • Ukmergės gatvės atkarpoje tarp Ozo g. ir Geležinio Vilko g. eismas bus draudžiamas.
 • Ukmergės gatvėje pietų kryptimi (iš Fabijoniškių) važiuojančios transporto priemonės bus nukreipiamos į Ozo gatvę, iš kur galės važiuoti tiek link Viršuliškių, tiek link Žirmūnų.
 • Kalvarijų gatvėje pietų kryptimi (iš Baltupių) važiuojančios transporto priemonės ties sankryža su Žalgirio gatve galės važiuoti tik į kairę (link Tuskulėnų g.) arba į dešinę (link Geležinio Vilko g.).
 • Transporto priemonės, ribojimų metu važiuosiančios Kalvarijų g. atkarpa nuo Žalgirio g. link Konstitucijos pr., bus nukreipiamos į Lvivo gatvę.
 • Eismas Konstitucijos pr. bus draudžiamas.
 • Eismas Šeimyniškių g. bus draudžiamas.
 • Žirmūnų žiede nebus galima pasirinkti išvažiavimo į Šeimyniškių g.
 • Olandų žiede nebus galima pasirinkti išvažiavimo į T. Kosciuškos g.
 • Eismas T. Kosciuškos g. bus draudžiamas.

Ribojimų metu nuo 6.30 iki 12 val. viešasis transportas kursuos pagal suplanuotus tvarkaraščius, tačiau galimi vėlavimai. Tam tikru metu viešojo transporto eismas laikinai minėtose gatvėse ar jų atkarpose gali būti sustabdytas.

Ribojimų metu minėtose gatvėse ir jų atkarpose galės važiuoti specialiųjų tarnybų ir kitas transportas, turintis išduotus leidimus. Iš papildomų ribojimų zonos ar į ją pagal galimybes bus leidžiama važiuoti ir gyventojų bei aptarnaujančiam transportui.

Kintant saugumo reikalavimams, minėti papildomi eismo ribojimai gali būti taikomi trumpiau arba ilgiau. Vairuotojų prašoma visos dienos metu keliones planuoti su laiko atsarga ir vadovautis gatvėse patruliuojančių pareigūnų nurodymais. Rekomenduojama sekti aktualią eismo informacija navigacijos programėlėse.

3 komentarų

fu

Ir kam man ta informacija reikalinga taip ir nesupratau. Maniau nauji KET pakeitimai, paskui pradėjus skaityti maniau kad mano kaimuko vienintelę gatvę uždarys (būt blogai, prie karvių nenuvažiuočiau). Taip ir nesupratau, kam man ta informacija reikalinga, nors vairuotojas jau 40 metų. Gal autorius atsakytų?????????

Gintaras

Tik nustokit trydaliot tuoj viskas baigsis ir vel galesit sau gyvent kaip gyvenot.

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas