Transportas

Italai pristatė išskirtinį automobilį: puikus dizainas, įspūdingas nuvažiuojamas atstumas, tačiau kaina bus įkandama tikrai ne visiems

Italijos elektromobilių startuolis „Aehra“ pristatė naują sedaną suprantamu pavadinimu „The Sedan“. Naujovė priklauso premium segmentui, pasižymi sportinio stiliaus kėbulu, žema sėdėjimo padėtimi ir žirklinėmis durimis, taip pat turi didelį galios rezervą.

Italai pristatė išskirtinį automobilį: puikus dizainas, įspūdingas nuvažiuojamas atstumas, tačiau kaina bus įkandama tikrai ne visiems

Techninių detalių apie naująjį elektromobilį nėra daug: gamintojo teigimu, už jo maitinimą, užtikrinantį per 800 km įveiktą atstumą vienu įkrovimu ir maksimalų greitį, atsakingas kartu su austrų kompanija „Miba Battery Systems“ sukurtas akumuliatorius. Automobilis pasiekia 256 km/val. greitį.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

„Aehra Sedan“ salone įtaisytas didelis viso prietaisų skydelio pločio ekranas, kuriame pakeičiant galinio vaizdo veidrodžius rodoma vairuotojui reikalinga informacija ir vaizdas iš kamerų.

Elektromobilio vairas yra ovalo formos, o pats automobilis gavo aptakią kėbulo formą, kad pagerintų aerodinamines charakteristikas. Iš viso automobilis turi keturias duris, kurios atsidaro į priešingas puses.

Anot „Aehra“ atstovų, „The Sedan“ ir naujojo bendrovės elektrinio krosoverio gamyba prasidės 2026 m. Automobilių kaina sieks nuo 160 000 iki 180 000 eurų. Iš viso kiekvieno modelio automobilių planuojama pagaminti po 25 000 vienetų.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas