JAV elektromobilių milžinės reputacija sulaukė dar vieno sukrėtimo: užfiksuotas incidentas, kokio daugelis nesusapnuotų net juodžiausiame sapne

JAV elektromobilių milžinė „Tesla“ nuolat atsiduria įvairiausių įvykių sūkuryje. Dažna to priežastis yra ne tik bendrovės vadovas Elonas Muskas, tačiau ir įvairiausios problemos, susijusios su transporto priemonių kokybe ar saugumu. Naujausia istorija nustebins daugelį.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
JAV elektromobilių milžinės reputacija sulaukė dar vieno sukrėtimo: užfiksuotas incidentas, kokio daugelis nesusapnuotų net juodžiausiame sapne

JAV pilietis iš Naujojo Džersio neilgai džiaugėsi nauju „Tesla Model Y“ elektromobiliu, kurį buvo įsigijęs vos prieš šešias dienas. Kaip praneša „Twitter“ vartotojas Prerak, jam važiuojant greitkeliu – nukrito automobilio vairas. Vairuotojui pasisekė, jog tuo metu kelyje eismas nebuvo intensyvus, todėl jam pavyko sustoti šalikelėje.

Socialinėje erdvėje „Model Y“ elektromobilio savininkas pasidalino nuotraukomis, o taip pat ir susirašinėjimu su „Tesla“ atstovais. Įdomu tai, jog iš pradžių JAV elektromobilių milžinė atsiuntė 103,96 JAV dolerių sąskaitą už transporto priemonės remontą, tačiau vėliau atšaukė šį mokėjimą, kas lėmė, kad netikėtų problemų ištiktam vairuotojui remonto darbai nekainavo nieko.

Teigiama, kad automobilio savininkas liko stipriai nusivylęs tokia „Tesla“ automobilių kokybe ir tikisi, kad jam pavyks grąžinti įsigytą transporto priemonę gamintojui. Kol kas nėra žinoma ar jam pavyks tai padaryti, tačiau toks amerikiečio noras yra puikiai suprantamas. Visų pirma, prarasti transporto priemonės vairą važiuojant greitkeliu yra ne tik labai netikėta, bet turbūt ir pats blogiausias dalykas koks tik gali nutikti.

Įdomu tai, kad tai nėra pirmas kartas, kuomet „Tesla“ automobiliai susiduria su tokiomis problemomis. Analogiška istorija buvo užfiksuota ir 2020 metais, tačiau tuomet tai buvo „Model 3“ modelis. Verta pastebėti, kad analogiškų problemų yra buvę ir su „Ford“ ir „Hyundai“ automobiliais. Tuomet gamintojai buvo priversti atšaukti tam tikrus savo modelius, tačiau esminis skirtumas, lyginant su šia istorija – nebuvo užfiksuota jokių incidentų.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas