Kai pasigirti gali tik spalva: „Smart” pristatė apgailėtiną elektromobilį

Kai pasigirti gali tik spalva: „Smart” pristatė apgailėtiną elektromobilį

Visi puikiai žinome, jog ne visiems senosios automobilių pramonės atstovams sekasi gaminti gerus elektromobilius, ypač kai juos lyginame su „Tesla” ir kitais naujais šios rinkos žaidėjais, jau eilę metų investuojančius į elektra varomų transporto priemonių technologijų tobulinimą ir vystymą. Vienas tokių yra neseniai pristatytas „Smart EQ Fortwo” modelis su ypatinga spalva.

„Mercedes-Benz” priklausanti „Smart” ir greičiausiai ir pati suvokia, kad jos siūlomas elektromobilis nestebina techniniais sprendimais, todėl pasirinko labai įdomią marketingo strategiją - vis pristatyti po naują, įspūdingai atrodančią eksterjero spalvą.

Šįkart pasirinkta „Racing Green Metallic” žalia spalva kartu su daugybe prabangiai atrodančių dizaino detalių, tokių kaip 16 colių juodi „Brabus Monoblock XI” ratlankiai, „Brabus” rankomis siūtomis rudos spalvos odinėmis sėdynėmis su deimanto formos išsiuvinėjimu.

„Cognac Nappa” oda su „Racing Green” spalvos siūlėmis taip pat dengia prietaisų skydelį, centrinę konsolę, durelių apdailas ir trijų stipinų vairą. Interjerą papildo ir daug kitų „Brabus” smulkmenų: aliuminiu dengti aliuminio pedalai, pavarų perjungimo svirtis, rankinio stabdžio rankena ir durų slenksčiai. Galiausiai viską užbaigia saloną puošiantys anglies pluošto elementai ir 8 colių multimedijos ekranas, kuriame veikia „Android Auto” ar „Apple CarPlay”.


Automobilių entuziastai „Brabus” vardą puikiai žino - ši kompanija tobulina išskirtinai tik „Mercedes-Benz” markės automobilius, neretai jų variklių arklio galių skaičių priartindama iki 1000, o jų interjerams suteikdama dar daugiau prabangos ir išskirtinumo. Deja, šįkart „Brabus” dirbo tik prie dizaino - šio išskirtinio „Smart EQ Fortwo” techninė dalis išliko visiškai standartinė, kas ir yra didžiausia problema.

„Smart EQ Fortwo” turi 82 arklio galių elektrinį motorą, kuris šiam elektromobiliui padeda įsibėgėti vos iki 130 km/h. Taip, galbūt tai ir nėra blogiausia dalis, nes dauguma šio modelio savininkų didžiąją laiko dalį važinės mieste. Blogiausia yra tai, jog „Smart EQ Fortwo” montuojama vos 17,6 kWh baterija, kurios pakanka nuvažiuoti vos 112 kilometrų.

Sutikime, liūdni skaičiai, turint galvoje, jog „Racing Green Metallic” spalva papuoštas elektromobiliukas Jungtinėje Karalystėje su valstybės subsidija kainuoja beveik 30 000 eurų. Už tiek JAV galima įsigyti „Tesla Model 3”, kuri yra ne tik visomis prasmėmis pažangesnė, bet ir gali vienu įkrovimu nuvažiuoti 400 kilometrų.

Ką manote apie šį „Smart EQ Fortwo”? Nesusipratimas ar dailus aksesuaras turtuoliams? Laukiame jūsų nuomonių komentaruose.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 6

Andrius

Straipsnio autorius iškart pateikė savo neigiamą nuomonę apie naująjį elektromobilį, tikriausiai sąmoningai arba nesąmoningai nežinodamas tikrosios pasaulinės rinkos padėties. Tiesą sakant, eilinis straipsnis apie nieką. Žinoma, straipsnio pabaigoje būtinai reikia paminėti nuvalkiotą Tesla prekės ženklą ir galimą atstumą už 30 000 eurų ar dolerių - neparašyta.

Vitalijus

Šitas, prabangiai apsiūtas kibiras, vertas tiek, kiek senelio gerai išlaikytas žiguliukas, ir nė kapeikos daugiau

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas