„Kia“ pelnė apdovanojimą „Pasaulio moterų metų automobilio“ rinkimuose, sužinokite kuris modelis sulaukė įvertinimo

„Kia“ pelnė apdovanojimą „Pasaulio moterų metų automobilio“ rinkimuose, sužinokite kuris modelis sulaukė įvertinimo

Pranešimas spaudai

Prestižiniuose „Pasaulio moterų metų automobilio“ rinkimuose (angl. „Women’s World Car of the Year“ (WWCOTY)) geriausiu šeimos visureigiu pripažintas visiškai naujas „Kia Sportage“. Garbinga 56 automobilių rinkos žurnalisčių iš 40 šalių, apimančių penkis žemynus, komisija apžvelgė ir įvertino 2021-aisiais pasirodžiusius šeimoms tinkančius miesto visureigius. Trokštamą laimėjimą pelnė dėl įvairių savybių liaupsinamas „Sportage“ modelis.

Visiškai naują „Sportage“ drauge su kitais 64 rinkimų dalyviais išbandė WWCOTY komisija, kuri ieškojo pretendentų į nugalėtojus šešiose kategorijose: „Šeimos visureigis“ (angl. „Family SUV“), „Miesto automobilis“, „Didelis automobilis“, „Prabangus visureigis“ (angl. „Luxury SUV“), „Sportinis automobilis“ ir 4X4. „Sportage“ komisijos nares sužavėjo savo saugumu, suteikiamu vairavimo malonumu, komforto savybėmis, naujausiomis technologijomis, stilingu dizainu, įspūdingu našumu, paliekamu mažu CO₂ pėdsaku ir puikiu kainos bei kokybės santykiu.

Kia-Sportage-5

Naujausias „Sportage“ modelis pasižymi europietišku stiliumi ir proporcijomis, idealiai atitinkančiomis Europos vairuotojų poreikius. Dėl ypač apgalvoto „Sportage“ salono dizaino erdvė kojoms ir galvai – viena didžiausių segmente, kas ypač svarbu šeimos kelionėse. Automobilyje pritaikytos naujausios patogumo ir vairavimo technologijos, tad vairuotojas ir keleiviai gali mėgautis komfortiška kelione bei puikiomis junglumo galimybėmis.

Penktosios kartos „Sportage“ gamoje – plati elektrifikuotų modelių pasiūla: rinktis galima iš švelniųjų hibridų (MHEV), hibridinių (HEV) ir iš tinklo įkraunamų hibridinių (PHEV) jėgainių. Visos jos užtikrina mažas degalų sąnaudas ir nedidelę emisiją. Iš tinklo įkraunamas hibridinis modelis vien elektra leidžia įveikti iki 78 km siekiantį atstumą.

Kia-Sportage-1_2021-07-07-213151_mrwd

WWCOTY rinkimų komisija ir toliau tęs visiškai naujo „Sportage“ bandymus ir lygins automobilį su kitais penkių kategorijų nugalėtojais, kol kovo 8-ąją, Moters dieną, bus įvardytas geriausias metų automobilis.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Kia
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas