„Lexus“ džiugina gerbėjų akis: pasidalijo ateities sportinio elektromobilio nuotraukomis

„Lexus“ džiugina gerbėjų akis: pasidalijo ateities sportinio elektromobilio nuotraukomis

Pranešimas spaudai

„Lexus“ pasidalijo visa galerija nuotraukų ir animuotų vaizdų, kuriuose – naujos kartos elektros energija varomas sportinis automobilis. Skelbiama, jog nuo 0 iki 100 km/val. jis pagreitės mažiau nei per 2 sekundes, o viena įkrova nuvažiuojamas atstumas peržengs 700 km ribą. Visa tai taps įmanoma dėl naujoviškų kieto būvio baterijų.

Naujasis „Lexus“ modelis dienos šviesą išvys iki 2030-ųjų ir taps viena iš bendrovės elektrifikacijos vizijos dalių, prisijungdamas prie visos gamos elektra varomų automobilių, kuriuos Japonijos gamintojas pristatys šį dešimtmetį.

Lexus-sportinis-automobilis-6

„Lexus Electrified“ viziją įkūnijanti bendrovė siekia išnaudoti visą elektrifikacijos potencialą, kad savo klientams suteiktų dar daugiau vairavimo džiaugsmo. Ši vizija apima ir „Lexus Driving Signature“ strategiją, kurios pamatas – unikali vairavimo patirtis. Neprilygstamų vairavimo pojūčių suteikia nuoseklus automobilio atsakas į vairuotojo ketinimus: sklandus lėtėjimas, vairavimas ir akceleracija bet kuriuo važiavimo momentu.

Lexus-sportinis-automobilis-9

Ryškiais savo kėbulo linkiais ir proporcijomis, nedideliu aukščiu, kas itin svarbu sportiniam modeliui, naujasis „Lexus“ automobilis simbolizuoja ženklo ateitį, o drauge – atgaivina ikoniškojo „Lexus LFA“ dvasią. Greitesnis nei kada nors anksčiau „Lexus“ sportinis automobilis nuo 0 iki 100 km/val. įsibėgės per maždaug 2 sekundes, o viena įkrova galimas įveikti atstumas, skaičiuojama, sieks daugiau nei 700 km.

Lexus-sportinis-automobilis-1

Per naująją būsimų grynakraujų elektromobilių gamą „Lexus“ siekia tapti prekių ženklu, galinčiu pasiūlyti plačią įvairios vairavimo patirties gamą, o kartu – išnaudoti unikalias automobilių našumo plėtros galimybes bei ištobulinti savo meistriškumą, kurdama labiau nei bet kada personalizuotus produktus. Pastaroji ypatybė aprėpia automobilių našumą, kokybę ir patrauklumą.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Lexus
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas