Transportas

Lietuviams – dar viena galimybė gauti paramą elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimui: šįsyk, dar didesnė galimybė pasinaudoti finansine lengvata

Dar daugiau gyventojų ir įmonių galės pasinaudoti parama privačiai elektromobilių įkrovimo infrastruktūrai įsirengti.

Lietuviams – dar viena galimybė gauti paramą elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimui: šįsyk, dar didesnė galimybė pasinaudoti finansine lengvata

Energetikos ministro įsakymu atnaujintas privačių elektromobilių įkrovimo prieigų įrengimo projektų finansavimo sąlygų aprašas.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

„Šiame sparčiai besivystančiame naujų technologijų laike elektrinis transportas vis dar neturi alternatyvų. Atnaujintos platesnės sąlygos sudarys didesnę galimybę fiziniams ir juridiniams asmenims įsirengti privačias įkrovimo stoteles ir didesnes pasirinkimo galimybes pereiti prie taupesnių ir mažiau taršių transporto priemonių“, – sako energetikos ministras Dainius Kreivys.

Šalia daugiabučių namų bus daugiau galimybių elektromobilių įkrovimui – įvairiose vietose ant apšvietimo stulpų (atramų) atsiras įkrovimo infrastruktūra. Be to, atsisakoma iš anksto apibrėžtų lokacijų, kuriose turi būti įrengiama infrastruktūra taip sudarant galimybes stoteles įrengti dar daugiau vietų. Fiziniai asmenys taip pat pagal poreikį galės pasirinkti ir didesnio – iki 22 kW galingumo stoteles, taip pat ir stoteles, turinčias daugiau kaip vieną prieigą.

Sudarytos lankstesnės sąlygos įsigyjant stoteles su dinaminiu galios valdymu, kurį fiziniai asmenys nuo šiol galės pasirinkti savo nuožiūra. Dar daugiau galimybių gauti paramą sudaroma juridiniams asmenims, kurie galės gauti finansavimą ne tik pagal De minimis valstybės pagalbos taisykles, tačiau ir pagal Bendrąjį bendrosios išimties reglamentą.

Atnaujintomis sąlygomis mažinama biurokratinė našta. Nebus reikalaujama, kad pareiškėjas pateiktų montuotojo atestatą, nereikės pateikti nekilnojamo turto objekto savininko leidimo įrengti įkrovimo stotelę.

Lietuvos energetikos agentūra artimiausiu metu skelbs kvietimus teikti paraiškas, kuriems bus skirta 39 mln. Eur iš Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo lėšų.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas