Lietuvius jau pasiekė karšta „Audi“ naujiena: šalies keliuose netrukus riedės naujieji elektromobiliai

Lietuvius jau pasiekė karšta „Audi“ naujiena: šalies keliuose netrukus riedės naujieji elektromobiliai

Pranešimas spaudai

2021-11-08, 11:40

Pirmasis visiškai elektrinis „Audi“ modelis „Q4 Sportback e-tron“ pasiekė pirmuosius klientus Lietuvoje. Praktiškas automobilis, stebinantis itin erdviu salonu, progresyviais valdymo, ekranų ir pagalbinių sistemų sprendimais ir papildytos realybės projekcinis ekranas visiškai nauju būdu apjungia virtualų ir realų pasaulius. Automobilis jau pasiekė Lietuvą ir visai netrukus išriedės į Lietuvos gatves.

„Džiaugiamės galėdami pranešti, kad pirmasis „Q4 Sportback e-tron“ jau pasiekė pirmuosius klientus, o visai netrukus modelio pranašumais galės mėgautis ir kiti juos iš anksto užsisakę pirkėjai. Elektrinis mobilumas plečiasi į vis naujus segmentus, o nuo šiandien tvariai, pažangiai ir patogiai keliauti gali ir kompaktinių SUV gerbėjai. Lietuvos rinkoje jaučiamas didelis dėmesys „Audi“ elektromobiliams, o „Audi Q4 e-tron“ ir naujojo „Audi Q4 Sportback e-tron“ modelių paklausa itin aukšta. Per pastaruosius 3 mėnesius iš visų užsakytų „Audi“ automobilių Lietuvoje, vidutiniškai 20 proc. sudaro elektriniai „Audi“ modeliai“, – sako Ilgvars Ļubka, „Audi“ prekės ženklo vadovas Lietuvoje ir Latvijoje.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Nepriekaištingas išorės dizainas ir praktiškumas

Audi_Q4_Sportback_e-tron-1

„Q4 Sportback e-tron“ modelyje kėbulo linijos stebina savo įspūdingomis proporcijomis – trumpa priekine dalimi, dideliais ratais ir išraiškingomis atletiškomis formomis. „Audi Q4 Sportback e-tron“ modelyje kupė stiliaus stogo linija užsibaigia ties ekspresyvia galine dalimi. Aerodinaminis pasipriešinimo koeficientas modelyje siekia vos 0,26. Elektromobilyje pirmą kartą pasaulyje panaudotas pasirenkamas skaitmeninių šviesų dizainas: naudojantis „MMI touch“ sistema, vairuotojas gali pasirinkti iš keturių skirtingos išvaizdos variantų.

Audi_Q4_Sportback_e-tron-5

Automobilis turi itin erdvų – net 4,59 metro ilgio saloną, kuris yra didesnis nei įprasta šiame segmente ir prilygsta dideliems SUV automobiliams. Krovinių skyrius taip pat yra didesnis nei įprasta šioje kompaktinėje klasėje ir prilygsta didesniems automobiliams – priklausomai nuo galinių sėdynių atlošų padėties į „Q4 Sportback e-tron“ bagažinę telpa nuo 535 iki 1460 l.

Taip pat kasdienį praktiškumą užtikrina tolimas nuvažiuojamas atstumas – vienu įkrovimu „Q4 Sportback e-tron“ gali nuvažiuoti iki 497 kilometrų (WLTP), o 220 kW siekianti įkrovimo galia užtikrina, kad per dešimt minučių akumuliatorius galima įkrauti pakankamai, kad būtų galima nuvažiuoti 130 kilometrų (WLTP).

Pažangus ir junglus

Audi_Q4_Sportback_e-tron-12

Elektromobilyje sumontuotas visiškai naujas vairas su liečiamaisiais paviršiais, kuriais vairuotojas pasirenka informaciją skaitmeniniame prietaisų skydelyje. Multimedijos ir navigacijos sistema yra valdoma naudojantis centriniu „MMI touch“ ekranu, kuris metų pabaigoje bus siūlomas ir 11,6 colio įstrižainės dydžio.

Jau standartinėje versijoje kompaktinis elektrinis SUV turi daug pagalbinių sistemų, tokių kaip efektyvumo pagalba, kuri padeda palaikyti numatantį važiavimo stilių ir leidžia optimizuoti energijos sąnaudas. Pasirenkamos pagalbinės sistemos, kaip ir didelis kitos papildomos įrangos pasirinkimas, yra suskirstytos į paketus. Viena labiausiai išskirtinių sistemų yra prisitaikanti greičio palaikymo sistema, padedanti vairuotojui palaikyti atstumą iki priekyje esančio automobilio ir važiavimą savo eismo juosta esant bet kokiam greičiui. O aplinkinio vaizdo kameros labai palengvina manevravimą mieste ir statant automobilį.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas