Naujojo „Renault“ kupė visureigio pavadinimą „Rafale“ įkvėpė garbinga praeitis

Pranešimas spaudai

2023-05-17, 12:35

0 komentarų

„Renault“ atskleidė savo būsimo aukščiausios klasės kupė visureigio pavadinimą – „Rafale“. „Rafale“ papildo prekių ženklo modelių liniją, varomą „E-Tech“ hibridiniais varikliais ir sukurtą ant „CMF-CD“ platformos.

Prasidėjo MEGA „Aliexpress“ išpardavimai – visą svarbiausią informaciją rasite paspaudę čia.
Naujojo „Renault“ kupė visureigio pavadinimą „Rafale“ įkvėpė garbinga praeitis

Po 5 vietų visureigio „Austral“ ir 5 arba 7 vietų visureigio „Espace“, naujasis „Rafale“ yra kitas „Renault“ akcentas, kuris sustiprins „Renault“ D segmentą.

Pavadinimą įkvėpė garsi „Renault“ praeitis ore. Kad pamatytumėte, kaip susijęs „Renault“ prekių ženklas ir aviacija, turite nusikelti į XX a. pradžią. Tuo metu „Renault“ buvo pirmoji vidaus degimo variklių, skirtų automobiliams, taip pat traukiniams ir lėktuvams, gamintoja.

1933 m. „Renault“ perėmė kitą gamintoją „Caudron“ ir įkūrė „Caudron-Renault“. Visi lėktuvai buvo pavadinti žymaus vėjo vardais. Todėl 1934 m. vienvietis lenktyninis lėktuvas „C460“, skirtas rekordams mušti, buvo pervadintas į „Rafale“.

„Renault“ atkuria ryšį su savo istorija ir panaudoja legendinio „Caudron Rafale“ savybes naujame aukščiausios klasės automobilyje. Semantika fokusuojasi į vėją ir užfiksuoja jo maskuojamą siluetą, kuris akimirksniu sukelia našumo, drąsos, jaudulio ir charakterio vizijas.

Naujojo „Renault Rafale“ pasaulinė premjera įvyks 54-ojoje Paryžiaus aviacijos parodoje Le Buržė birželio 18 d.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas