Olandas tapo milijoninio Sandouville gamykloje pagaminto „Renault Trafic“ savininku

Po to, kai „Trafic I“ buvo gaminamas Prancūzijoje (Creil), „Trafic II“ – Ispanijoje (Barselonoje) ir Jungtinėje Karalystėje (Lutone), 2010 m. „Renault“ nusprendė nuo 2014 m. vėl gaminti „Trafic III“ Prancūzijoje, šį kartą Sandouville.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Olandas tapo milijoninio Sandouville gamykloje pagaminto „Renault Trafic“ savininku

1964 m. atidarytoje Sandouville gamykloje per kitus 50 metų buvo gaminama dauguma „Renault“ aukščiausios klasės modelių, 2014 m. ji specializavosi šių lengvųjų komercinių automobilių gamyboje, o 2023 m. gegužės 23 d. olandų klientui pristatė milijoninį „Renault Trafic“.

Modelis „Renault Trafic“ gaminamas tik Sandouville.

Platus versijų pasirinkimas

Nuo 1980 m. „Renault“ pardavė 2,4 mln. „Trafic“ automobilių daugiau kaip 50 pasaulio šalių. „Trafic“ patenka tarp trijų geriausiai parduodamų lengvųjų furgonų Europoje („Van 1“ segmentas).

„Trafic“ puikiai tinka profesionalams: jo keliamoji galia yra didelė, jis yra funkcionalus ir turi platų vidaus degimo variklių asortimentą, be to, per kelis ateinančius mėnesius pasirodys visiškai elektrinis variantas.

Nesvarbu, ar tai komercinis automobilis („Trafic“ furgonas, autobusiukas komandai, kabina su kroviniams skirta galine dalimi), kurį galima visiškai pritaikyti su daugiau kaip 350 „Renault Pro+“ patvirtintų kėbulų gamintojų, ar keleivinis automobilis („Trafic Combi“, „Spaceclass“), ar laisvalaikio automobilis („SpaceNomad“ kemperis) – „Renault“ gali pasiūlyti kiekvienam savo klientui pritaikytą sprendimą su „Trafic“.

„Hekstra“ – milijoninio „Renault Trafic“ pirkėjas

„Hekstra“ yra šeimai priklausanti čerpinių stogų bendrovė, kuri išliko ištikima savo šaknims ir kartu pradėjo statyti originalius, atsakingus namus.

Įmonė buvo įkurta 1929 m., o dabar jai vadovauja Romke Hekstra, ketvirtos kartos Hekstra. Jau daugelį metų jis kasdien naudojasi „Renault Trafic“ automobiliais, kuriais vyksta į savo projektus Nyderlanduose ir atgal.

Šį antradienį, 2023 m. gegužės 23 d., Heinz-Jürgen Löw, „Renault“ prekių ženklo lengvojo komercinio transporto vyresnysis viceprezidentas, ir Philippe Sourget, Sandouville gamyklos direktorius, įteikė Romke Hekstra juodos spalvos „Renault Trafic“ komandos autobusiuko raktelius. Tai milijoninis „Trafic III“, pagamintas nuo 2014 m., kai „Renault“ pradėjo gamybą Sandouville.

Sandouville tęsia įdarbinimą 2023 m.

Dėl „Renault Trafic“ sėkmės rinkoje ir siekdama patobulinti bei praplėsti savo įgūdžius, Sandouville gamykla per dvejus metus – 2022 ir 2023 m. – iš viso įdarbins 360 žmonių. 2022 m. įdarbinusi 205 žmones, Sandouville gamykla gegužės 4 d. paskelbė, kad 2023 m. pagal neterminuotas sutartis įdarbins dar 105 žmones, o pagal terminuotas sutartis – 50 žmonių. Jie dirbs vadybininkais, technikais ir operatoriais. Gamyklos tikslas – 2023 m. 30 proc. laisvų darbo vietų užimti moterims.

Ši įdarbinimo kampanija yra susitarimo „Re-Nouveau France 2025“ dėl Grupės veiklos Prancūzijoje įtvirtinimo, kurį „Renault“ 2021 m. pasirašė su trimis jai atstovaujančiomis profesinėmis sąjungomis (CFE-CGC, CFDT ir FO), dalis.

2010 m. „Renault“ nusprendė gaminti „Trafic“ Sandouville ir investavo 230 mln. eurų į gamyklos pertvarkymą, kad ji galėtų gaminti lengvuosius komercinius automobilius ir dabar galimas jų versijas.

Gamyba pradėta 2014 m., o dabar iš gamybos linijų Sandouville kasdien išvažiuoja 600 „Renault Trafic“ automobilių. Kitaip tariant, dvi komandos kas 80 sekundžių pagamina po vieną. Apie 75 proc. „Renault Trafic“ pagamintų automobilių eksportuojama iš Prancūzijos.

Sandouville gamykla visada buvo pažangi ir dabar ruošiasi pradėti gaminti visiškai elektrinį „Trafic E-Tech“. Pirmieji modeliai bus pagaminti šiais metais.

1 677 darbuotojai Sandouville taip pat gamina „Nissan“ („Primastar“) ir „Renault Trucks“ („Trafic Red Edition“) transporto priemones ir sprendžia keletą iššūkių, susijusių su perėjimu prie švarios energijos ir išmetamo anglies dioksido mažinimu (2023 m. vasario mėn. gamykla gavo ISO 50001/Energetikos naudojimo vadybos sistemų sertifikatą), procesų skaitmeninimu ir inovacijomis.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas