Transportas

„Panasonic“ pademonstravo naujos kartos automobilių baterijas: specialiai sukurtos „Tesla“ elektromobiliams

„Panasonic“ pademonstravo naujos kartos automobilių baterijas: specialiai sukurtos „Tesla“ elektromobiliams

„Panasonic“ siekia sustiprinti savo santykius su JAV elektromobilių gamintoja „Tesla“. Visai neseniai, bendrovė pristatė „Tesla“ transporto priemonės skirtą baterijos prototipą, praneša „Reuters“. Naujasis gaminys padės „Tesla“ sumažinti gamybos sąnaudas ir sustiprins ryšius tarp dviejų įmonių.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

„Panasonic“ energetikos verslo vadovas Kazuo Tadanobu naująjį produktą jau spėjo pademonstruoti ir viešai. Naujoji baterija yra penkis kartus didesnė nei šiuo metu naudojamas „Tesla“ modelis. K.Tadanobu taip pat pareiškė, kad „Panasonic“ šiuo metu neketina gaminti pigesnių ličio-geležies fosfato (LFP) akumuliatorių, skirtų pigesniems elektromobiliams. „Tesla“ neseniai paskelbė, kad daugiausia dėmesio tokio tipo akumuliatoriams skiria planuodama juos pritaikyti pigesniems automobiliams.

K.Tadanobu paaiškino, kad priežastis, dėl kurios „Panasonic“ sukūrė baterijos prototipą – didelis „Tesla“ noras gauti produktą. „Mes tai sukūrėme dėl didelio „Tesla“ kompanijos parodyto noro ir manome, kad toks bendradarbiavimas gali tik sustiprinti ryšius tarp mūsų kompanijų“, – sakė jis. Tadanobu nepateikė jokios informacijos, kada „Panasonic“ pradės pilno masto baterijų gamybą.

Portalas „Tesmanian“ pažymėjo, kad „Panasonic“ naują bateriją kūrė daugiau nei metus. Verta paminėti ir tai, jog dar anksčiau šią vasarą „Panasonic“ prezidentas ir generalinis direktorius Yuki Kusumi pareiškė, kad bendrovė „didelę lėšų investiciją“ skirs naujų baterijų elementų gamybai „Tesla“ ir kitoms kompanijoms.

„Tesmanian“ pridūrė, kad „Panasonic“ planuoja išbandyti naujų 4680 modelio baterijų elementų gamybą Japonijoje iki kitų metų kovo. Straipsnyje buvo cituojamas „Wall St. Journal“ straipsnis, kuriame Tadanobu apibūdino 4680 modelio baterijas, kaip pritaikytus „Tesla“ reikalavimams gaminius.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2022-11-29, 02:05

Temos

4 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

S

Ta baterija nesvarbu ar didesnė ar mažesnė pagrindinis akcentas kad sustiprins ryšius tarp įmonių. O ar žmogus galės su jom važiuot ar ne visiem dzin. Svarbu iškišti ir gauti ponigus

Ričardas

toks jausmas kad parašyta žiūrint porno,visa informacija panasonic pagamino baterija...
visa kita info be info 5 kartus didesnė, ką tai reiškia...?

Nesvarbu

Ar galėtum tiksliai išversti o ne bile ką? 5 kartus didesnės baterijos skiriasi nuo 5 kartus talpesnių.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas