Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Pirmasis „Apple“ automobilis bus visiškai autonominis ir jame nebus vietos vairuotojui

Pirmasis „Apple“ automobilis bus visiškai autonominis ir jame nebus vietos vairuotojui

Justas Stasiulaitis

2021-02-04, 15:20

„Pirmasis „Apple“ automobilis bus suprojektuotas kitaip, nei mes visi esame įpratę, o jame netgi nebus vietos vairuotojui”, praneša „CNBC“.

„CNBC“ spėja, kad pirmasis „Apple“ automobilis gali būti skirtas maisto pristatymo operacijoms ir žmonių pervežimo įmonėms. Kinijoje panašūs automobiliai jau veikia ir teikia tokio tipo paslaugas , o JAV tokios kompanijos, kaip „Waymo“ jau spėjo išbandyti viešąsias autonominių taksi programas. Kitaip tariant, stebima tendencija, kad Daugelis transporto priemonių gamintojų, dirbančių autonominių technologijų srityje, koncentruojasi būtent į autonominio pavežėjimo paslaugas.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

1610069914_Apple-is-negotiating-with-Hyundai-to-produce-Apple-cars-Updated

Taip pat teigiama, kad „Apple” yra arti sandorio užbaigimo su „Hyundai” priklausančia „Kia” marke „CNBC“ teigia, kad „Apple“ automobilis pagal sutarties sąlygas bus gaminamas „Kia” gamykloje Vest Pointe, JAV Džordžijos valstijoje. Visgi sandoris dar nepasiektas ir „Apple” dar teoriškai gali nuspręsti dirbti su kitu automobilių gamintoju arba pasirinkti antrinį partnerį, su kuriuo dirbtų kartu su „Hyundai”. Pietų Korėjos automobilių gamintojo vadovai mano, kad bendradarbiavimas su „Apple” jiems paspartinti savo pačių autonominių ir elektrinių transporto priemonių planus, todėl šiame sandoryje mato abipusę naudą.

Sklinda kalbos, kad „Apple” siekia nuosavą automobilį pradėti gaminti 2024 m., tačiau gali būti, kad pristatymas bus kuriam laikui atidėtas, nes šis projektas yra dar tik ankstyvoje stadijoje ir neįmanoma numatyti ateityje galinčių kilti technologinių iššūkių.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas